Witaj!

Karta postaci Nathan Johanson - Uczeń Klasa 1
Br33aD
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Lip 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Nathan Johanson



STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Privet Drive 4

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Uważam się za mądrą i inteligentną osobę. w dzieciństwie lubiłem  grac na komputerze ale gdy dowiedziałem się o magii od tego momentu siedzę cały czas w książkach i próbuje dowiedzieć się coraz więcej

HISTORIA POSTACI:
Nazywam się Nathan Jones. Moi tata jest z zawodu mechanikiem a mama kucharką.
Pewnego dnia siedziałem przy oknie patrząc w niebo nagle przed moim oknem przeleciała czarno biała sowa. Następnego dnia rano przeglądałem pocztę i zobaczyłem że jeden list jest zaadresowany do mnie w liście było napisane został pan przyjęty do szkoły magi i czarodziejstwa w Hogwarcie. I tak się zaczeła moja przygoda  z magią
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#2
Najpierw wybierz, którą postać ocenić. Tę kartę, czy [tę kartę].
Br33aD
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Lip 2020
0
#3
prosze to zignorowac i ocenic karte Michaela Evansa
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#4
Sprawa wyjaśniona.

Wstrzymuję.

1. Johanson jest to nazwisko serwerowe, więc prosiłabym o zmianę jego. Nie używaj nazwisk kanonicznych, czyli występujących w sadze. Wybierz jakies inne.
2. W historii masz nazwisko Jones, a to też jest nazwisko posiadające obecnie status czystej krwi. Jeśli nie masz zgody też nie możesz na nim grać.
3. Przede wszystkim powiedziałam wam już na discordzie, że jeśli chcecie grać to macie mieć inne karty, a nie napisane na dosłownie jednym schemacie tak zwanym "masz przepisz, tylko zmień coś to facetka się nie zauważy". Niech każdy z was od podstaw napisze własną historię postaci, w której zawrzeć możecie:
- miejsce urodzenia
- relacje z rodziną
- objawienie mocy (pamiętajcie, że to się dzieje przy silnych emocjach)
- dzieciństwo
- otrzymanie listu z Hogwartu i zakupy na Pokątnej
4. Prosiłabym o wypisanie więcej cech charakteru, opisz swoją postać nieco bardziej. Pozytywne i negatywne cechy bardziej mi zarysują postać i Tobie ułatwią grę, bo będziesz mieć się do czego odnieść

Wzór karty postaci możesz znaleźć [tutaj], a sam poradnik dotyczący karty [tutaj]. 

Możecie zerknąć jak wygladają inne karty postaci. Nie kopiujcie ich, ale może one was jakoś zainspirują.
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#5
Odrzucam skoro nowa wstawiles.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.