Witaj!

~Tablica ogłoszeń-Podstawy Magomedycyny
therapeute
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 110
Tematy: 16
Sty 2018
288
Gryffindor
#1
**Tuż obok sali Podstaw Magomedycyny, da zobaczyć się sporych rozmiarów tablicę. Dość solidnie zbudowaną, jednak nie wyróżniającą się niczym szczególnym prócz tego, że znalazły się na niej różnych wielkości kartki, będące informacjami dla uczniów.**
    
NAUCZYCIEL PODSTAW MAGOMEDYCYNY
Sigrun Lavenhart

ZAJĘCIA
Klasa [3ooc] - czwartek, godzina 20:10-21:00
    
KONTAKT
[DC: jula#2137, piszcie śmiało, jeżeli macie jakieś pytania, albo chcielibyście coś odegrać z moją postacią.]
Jako nauczyciel, jestem dla was dostępna, dlatego jeżeli nie możecie złapać mnie na korytarzach, albo nie ma mnie aktualnie w moim pokoju, czy sali - Możecie słać do mnie sowy, albo liściki z prośbą o spotkania.
therapeute
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 110
Tematy: 16
Sty 2018
288
Gryffindor
#2
**Na tablicy pojawiła się kolejna karteczka. Jej dość spora wielkość i dorysowane po bokach wykrzykniki sprawiły, że od razu rzucała się w oczy każdemu, kto tylko przeszedł obok sali Magomedycyny.**
    
INFORMACJA DLA KLASY [3OOC]    
EGZAMIN - OWUTEMy
-
    
MATERIAŁ
1. Pojęcia i zagadnienia:
- Magomedycyna.
- Uzdrowiciel.
- Medycyna mugolska.
- Lekarz (mugolski).
- Teoria cząsteczek magicznych.
2. Zaklęcia z zakresu magomedycyny.
3. Zasady dobrego magomedyka.
4. Pierwsza pomoc:
- Działanie bez użycia różdżki i z jej użyciem.
- Odpowiednie zabezpieczenie ran pacjenta.
- Sposób, w jaki przeniesiemy go do Skrzydła Szpitalnego.
5. Choroby ze świata magicznego:
- Choroby transmutacyjne.
- Groszopryszczka, smocza ospa, karid.
    
OCENA WYBITNA
Aby uzyskać ocenę Wybitną, należy:
- Uzyskać ocenę PO z samego egzaminu.
- Napisać merytorycznie poprawną pracę, o odpowiedniej długości [nie chcę podawać wymaganej ilości słów, ale nie może też być zbyt krótka - na pewno wam samym uda się ustalić dobrą długość] na temat ściśle związany z magomedycyną. Chęć napisania owej pracy należy zgłosić do mnie do dnia [15.10], wtedy ustalimy wspólnie termin jej oddania.
[DC: jula#2137]
     
POMOC
W razie jakichkolwiek pytań, albo chęci powtórki, możecie śmiało się do mnie zgłaszać. Słać liściki, sowy, albo łapać mnie na korytarzach - Podczas tego [tygodnia] będę dla was dostępna, by ewentualnie pomóc nadrobić/zrozumieć materiał, który pojawi się na egzaminie.
Do dyspozycji macie również książkę, którą znajdziecie w naszej bibliotece szkolnej - Leczenie Magią. [*klik*]
    
   
[INFORMACJA OOC]
Jako, że na lekcje w tym roku nie chodziło zbyt wiele osób, a może ktoś jednak chciałby zdać z tego przedmiotu, idąc śladem Manon(kc), postanowiłam ułatwić wam trochę pracę. Wypisałam wszystkie zagadnienia, które mogą pojawić się na egzaminie, jednocześnie nie podając wszystkiego od razu na tacy. Jeśli ktoś będzie chciał, bez problemu sobie to wyszuka i odpowiednio się przygotuje. W razie pytań, służę pomocą na DC.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.