Witaj!

Hesperia Dragovich [dziecko]
Noxxx
Czarodziej




Posty: 87
Tematy: 6
Gru 2017
166
#1
[Obrazek: fAAEfJ3.png]
Niewiele można rzec o tej liczącej sobie zaledwie 4 wiosny istocie, ale jedno można stwierdzić na pewno - energii i żywiołowości nigdy jej nie brakuje. Trudno nie zauważyć, że jest bardzo głośna i wszędzie jej pełno, a zapewne nikogo to nie zdziwi, że robi wiele głupich rzeczy, w końcu żyje na tym świecie bardzo krótko. Jej miłość do ryzyka i adrenaliny w połączeniu z jej bezmyślnością prowadzi ją często do różnego rodzaju tarapatów.
CECHY ZA HPP:  słabe: To nie moja ręka! - Może to jakiś dar albo zwykły urok ale twoja postać jest w stanie wykręcić się z większości rzeczy. Złapana na gorącym uczynku zacznie kombinować żeby tylko nie podpisać na siebie wyroku.
Ja już nie p-pije! - Na imprezach okolicznościowych odpadasz pierwszy, robisz największe afery i zaczynasz przekrzykiwać losowe osoby na ulicy - Co mogę więcej powiedzieć
średnie: Twardy jak skała - Postać potrafi wytrzymać naprawdę wiele obrażeń w walce, nie mdleje tak łatwo jakby się zdawało, łączy się to zwykle także z lepszą formą fizyczną.
Psuja - Najlepiej abyś nie dotykał żadnego urządzenia, ponieważ wszystko co wpada ci w dłonie w dziwny sposób zaczyna wariować, oraz się psuje. Lepiej abyś nigdy nie wciskał przycisków w windzie.
                                 
[Obrazek: 534bb684e9d97ce70f70369e36d348bf.gif]
Postać grana od 30.08.2020
Wizerunku użyczała: Danielle Rose Russell
Nick w grze: hotdog1
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#2
Akceptuję moja dziecina


Po wejściu na serwer koniecznie zgłoś się po rangę:
/helpop Zaakceptowano moją kartę [link] 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.