Witaj!

Karta postaci Mizu White - Uczeń Klasa 1
Midori
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lip 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Mizu Madaro

STATUS KRWI
75%


MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Long Street 5


WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin


CHARAKTER POSTACI:
Nie kochana przez rodzinę, wyklęta. Rodzice uważali, że pochodzę od szatana za mój niecodzienny wygląd. Opiekuje się mną ciotka, gdy skończyłam 4 lata dowiedziałam się, że jestem czarownicą pół krwi. Nienawidzę przechwalających się ludzi. Szlamy doprowadzają mnie do szału lecz z jedną się zaprzyjaźniłam. Jestem dość spokojna, lecz gdy ktoś doprowadzi mnie do białej gorączki, mogę ją potraktować dość nie miłym zaklęciem. Ufam tylko tym, którzy się nie odwracają w najmniej nieoczekiwanym momencie.
Nienawidzę Gryffindoru, lecz to tam się znalazła moja przyjaciółka... Oczywiście szla... Mugolka.


HISTORIA POSTACI:
Nie kochana, oddana pod opiekę ciotce, która okazała się być potężną czarownicą.
W wieku 4 lat rodzice Mizu oddali ją pod opiekę jej ciotki Milloiny, gdyż nie chcieli mieć aż tak szpetnego dziecka. Każdy wytykał ją przez jej piękne dwukolorowe oczy prawe zielone, lewe natomiast szare. Jedynie jej ciotka pokazała jej, że naprawdę jest piękna.
Mizu w wieku 8 lat poznaje dziewczynę o bujnych włosach zwana jako Magnolia Tendozwana także jako Megi lub Tendzio.
W wieku 11 lat dostaje list z Hogwartu. Jedzie 1 września jak inni uczniowie, lecz przed tym jej ciotka postanowiła opowiedzieć jej trochę o domach, które się tam znajdują.
   
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#2
Karta wstrzymana.
3 dni na poprawę.

Pomysł na postać jak najbardziej fajny, ale kilka rzeczy trzeba poprawić.
 
1. Upewnij się, że w link do wyglądu postaci na zakończenie .jpg albo .png. W innym przypadku nie jestem w stanie wyświetlić wizerunku.
2. White jest nazwiskiem jednego z rodów na serwerze. Jeśli postać do niego nie należy zmień je na inne.
3. Czystokrwistość to 100%. Występuje sprzeczność w tym co jest napisane w statusie krwi i charakterze. Aby odgrywać postać czystokrwistą należy albo być w rodzie czystokrwistym, albo napisać na panel i dostać zgodę.
4. Czarna magia wymaga zgody na praktykowanie, której nie otrzymuje się w tak młodym wieku. Zmień ten moment - jest masa zaklęć białomagicznych, które służą do robienia innym psikusów.
5. Aktualnie mamy na serwerze rok '83. Postacie kanoniczne to odległa przeszłość. Nie umieszczamy ich w historii postaci i nie łączymy naszych postaci w żaden sposób z nimi.
6. Do Hogwartu wszyscy jadą 1 września. Nie ma od tego wyjątków więc ten fragment także należy zmienić.

Po poprawieniu tych elementów daj mi znać w tym wątku. Powodzenia!
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#3
Odrzucone - czas na poprawę minął



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.