Witaj!

Karta postaci Mateusz Sciana - Uczeń Klasa 1
mefius1
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lip 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Mateusz Sciana

[Obrazek: url?sa=i&url=https]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Liverpool, 84 Warbreck Road

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Nie jestem może molem książkowym, za to bogatym w życiową wiedzę. Zawsze wiem, co należy zrobić, lecz nie zawsze to robię... Lenistwo, to coś co przeważa nad wszystkim w Mojej głowie, lecz czasem objawia się ono w kreatywność, w końcu to właśnie leń stara się w jak najprostszy sposób uporać z problemami.

HISTORIA POSTACI:
Mateusz pochodzi z dobrego domu. Ojciec jest kierowcą ciężarówki, dzięki czemu zarabia tyle, że Mateusz ma na wszystko, a jego mama nie musi pracować. Mama Mateusza nigdy nie pozwalała mu wnosić picia ani jedzenia do pokoju, gdyż miał on tendencje do rozlewania napoji, lub zostawiania okruszków na biurku, pościeli. Pewnego razu nie posłuchał mamy, i tuż wchodząc do pokoju strącił z ręki szklankę pełną soku pomarańczowego. W Tym momencie tak bardzo się wystraszył, jedyne o czym wtedy pomyślał, to reakcja jego mamy na myśl, że znowu mu się oberwie. Otworzył oczy i zdumiony nie mógł opuścić wzroku z falującego jak chmurka soku w powietrzu, który zaraz opadł na ziemie. W Tym momencie weszła do domu jego matka trzymając w ręku białą kopertę, która jest ponoć adresowana do Niego...
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#2
Wstrzymuję.
Opisz wygląd postaci lub wrzuć działające zdjęcie, bo aktualne się nie wyświetla. Poza tym wszystko w porządku.
3 dni na poprawę.
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#3
Odrzucone. Czas minął.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.