Witaj!

Karta postaci kani silver - Uczeń Klasa 1
kariki
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Lip 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Kani Silver

[Obrazek: s]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA
shambles 6

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
lubię uczyć się magi ale wole sport jestem osobą bardzo aktywną i dość ciekawską

HISTORIA POSTACI:
moi rodzice poznali  się kiedy mieli 16 mama pochodzi z rodziny czarodziejów tak samo jak tata tyle że dziadek taty był człowiekiem
pracował jako prawnik,magią zaczełam się interesować w wieku 6 lat mama pokazywała mi różne obrazki na których znajdowały sie lewitujące przedmioty i rzeczy które same robiły daną czynność
_JaniseQ_
Czarodziej




Posty: 33
Tematy: 9
Lip 2019
45
Hufflepuff
#2
Hej, nie jestem Weryfikatorem, aczkolwiek chętnie podpowiem ci co musisz poprawić. Zacznijmy od imienia od nazwiska, które pisze się z DUŻEJ litery, ale mniejsza z tym... Pierwszym problemem jest obraz. Spróbuj to wstawić w taki sposób, aby działał. Kolejna rzecz to charakter postaci. Musisz go bardziej rozpisać, aby Weryfikator, miał łatwiej wybrać dom do którego trafi twoja postać. No i ostatnia rzecz to historia postaci. Warto byłoby zawrzeć tu informacje o: jego dzieciństwie, objawieniu mocy, zakupów na Pokątnej... A i jeszcze jedno! Wydaje mi się, że powinieneś zmienić też miejsce zamieszkania, ponieważ pewien gracz, użył już tej lokacji i mieszka tam rodzina jego postaci...
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#3
Jak już chcesz pomóc z kartami to pisz jakoś czytelniej te odpowiedzi i wskazówki, bo teraz ciężko się to czyta ): chcesz pomóc a ci nie wychodzi xd
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#4
Karta wstrzymana
Okay, na początek zmień obrazek tak, aby było go widać. Warto zaznaczyć, że aby tak było - kończyć powinien się .png albo .jpg.
Oczywiście miło by było, gdybyś dopisał postaci kilka cech charakteru, które mogłyby pomóc mi w przydzieleniu postaci. 
W historii dopisz moment objawienia mocy. 
To chyba tyle, powodzenia i w razie kłopotów - nie wahaj się napisać. 
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#5
Odrzucone, czas minął.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.