Witaj!

APELACJA[IP więc wszystkie postacie moje]
MANVYPS2
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 3
Wrz 2019
55
#1
Osoba nakładająca karę: em411
Powód nałożenia kary: Bug abusing
Czas trwania kary: Permamentny
Opis sytuacji: Więc generalnie kilka dni temu sobie pomyślałem czy da się zglitchować w jakiś sposób hapla i zarobić w ten sposób, wstałem więc do komputra i zrobiłem glitch, jak go odkryłem i sprawdziłem czy działa od razu zgłosiłem to z gumisiem do woolfa i pokazałem jak wykonać cały glitch, że wystarczy jedną blokade dać i już nie będzie problemu, glitch został naprawiony, a ja dostałem za to statuetke łowcy bugów (Woolf przepraszam że to zrobiłem Sad ). No ale zrobili cofke żeby mieć pewność że nikt nie zabrał, no i poszedłem sprawdzić czy glitch dalej jest czy go nie ma, no i jak myślałem cofnęło też łatke na glitch, stałem tak chwile i myślałem nad tym co zrobie, ale gdy zobaczyłem w portfelu 4 knuty, wygłodzoną postać, przez którą oglądam akcje "**Burczy w brzuchu**", a do pracy na woźnego w hogwarcie mimo starań mnie nie przyjeli, uznałem że wezme sobie pieniądze choćby na jedzenie. Wiem że nie brzmi to dosyć sensownie bo sztabka była warta 1,5 miliarda knutów  i starczyłoby to na wyżywienie serwera na najbliższe 40000 lat, ale nie patrzyłem na to ile pieniędzy robiłem a na to by je mieć, miałem zamiar zniszczyć za jakiś czas sztabkę, chodziło mi tylko o to by nie być wygłodzonym, no i kupiłem sobie kuul czapke jako luksusowy item za 30 knutów bo normalnie to na dorku nigdy by mnie na takie coś nie było stać.

Argumentacja:

Dlaczego właściwie staram się o unbana, ja wiem że zrobiłem źle, i powinienem był przewidzieć konsekwencje ale chciałem coś mieć od życia chociaż na chwilkę, jeżeli nie mogę mieć unbana na tamtej postaci na której ten glitch dokonałem to wnoszę chociaż o zdjęcie blokady IP, w końcu odkupiłem trochę swoje winy wcześniej mówiąc jak zrobić glitch i na początku nie chciałem nic w zamian oprócz statuetki. Jako większe odkupienie moge nawet skosić 200 tysięcy trawy, byle bym na uczniu bana nie miał, tylko o to proszę.
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#2
a po południu mi opowiadałeś o planach na postać xD
jestemtytus
no a kto ma być?




Posty: 22
Tematy: 4
Mar 2020
21
Ravenclaw
#3
1e-11
maciej7
Czarodziej




Posty: 103
Tematy: 1
Paż 2018
134
#4
nie ma mowy
Thorixx
Czarodziej




Posty: 15
Tematy: 4
Sty 2018
6
Slytherin
#5
Kiedyś dostanie ub ja w to wierze Sad
kacpi13101111
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 1
Sty 2020
18
#6
Poczekasz sobie byczku
MANVYPS2
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 3
Wrz 2019
55
#7
kacpi13101111 napisał(a): (03.08.2020 20:37)Poczekasz sobie byczku
Już powoli mi się odechciewa czekać
kacpi13101111
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 1
Sty 2020
18
#8
Ja czekam cierpliwie



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.