Witaj!

[APELACJA] JaniseQ
_JaniseQ_
Czarodziej




Posty: 33
Tematy: 9
Lip 2019
45
Hufflepuff
#1
Osoba nakładająca karę: Tyke 
Powód nałożenia kary: Afera zdjęciowa 
Czas trwania kary: Permamentny 
Opis sytuacji: Kilka dni temu wszedłem na Instagrama Hapla i zacząłem przeglądać, kto obserwuje te konto. Znalazłem kilkanaście znanych mi osób, i ich zaobserwowałem. Jakieś dwa dni później, na pewnej grupie i do Tyanowskiego, wysłałem zdjęcie profilowe 3-4 haplowiczów. 
Argumentacja: Wiem, że źle zrobiłem i mam wyrzuty sumienia. Nie zrobiłem tego, aby kogoś urazić i po prostu tego nie przemyślałem. Osoby, których zdjęcie udostępniłem, zostały przeze mnie szczerze przeproszone. Oczywiście, za moje zachowanie, kara się należy, aczkolwiek prosiłbym o lżejszą karę...
Roilei
Czarodziej




Posty: 42
Tematy: 12
Sie 2019
11
Slytherin
#2
Jestem na nie, wyraźnie regulamin i prawo polskie, zabrania wysyłania komu kolwiek czyjegoś zdjęcia bez jego z zgody, szczególnie że robiłeś to z pełną świadomością.
Yudka
Yudka




Posty: 158
Tematy: 12
Sie 2019
47
Ravenclaw
#3
Na sam początek wiem że nie powinienem się wypowiadać, ale muszę bo mi serce bije jak licho.

Co do całej apelacji - nie jest to jakoś odpowiednie tak robić? Choć wytrwałeś dłużej niż viper to i tak nie odpowiednio zrobiłeś tą skargę. Jako że wysłałeś te zdjęcia, złamałeś i polskie prawo jak i regulamin hapel.pl, obie rzeczy mówią o tym że nie wolno wysyłać zdjęć innych osób, jak i to że jest to karalne. Nie wiem czy przeprosiłeś osoby których zdjęcia wysłałeś, ale musiały się one poczuć okropnie, nawet gorzej niż ty z banem jako że pokazałeś ich twarz komuś innemu bez tej zgody. Co do twojego bana jako że nie jestem właścicielem serwera, to i tak potrzymałbym cię z kilka miesięcy bądź rok, za to chociaż nie lubie Tyanowskiego to wolałbym żeby on dostał ub, słysząc od kilku osób co zrobił + słyszałem że chcesz wykonać skarge na tyke za zbanowanie cię, co jest już zachowaniem dwulicowym. Dlatego poczekaj sobie z apelacją rok.

(Albo także w ogóle nie dostać ub )
░░░░░▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄░░░░░
░░░░█░░░░░░░░░░░░░█░░░░
░░░█░░░░░░░░░░▄▄▄░░█░░░
░░░█░░▄▄▄░░▄░░███░░█░░░
░░░▄█░▄░░░▀▀▀░░░▄░█▄░░░
░░░█░░▀█▀█▀█▀█▀█▀░░█░░░
░░░▄██▄▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄██▄░░░
░▄█░█▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀█░█▄░
Mosag
Czarodziej




Posty: 52
Tematy: 10
Sie 2017
281
Gryffindor
#4
Chcę tylko przypomnieć, że do wklejania swoich zdjęć macie Pokaż Swoją Twarz i tam możecie to robić. Tutaj jest tylko niepotrzebny spam, który nic nie wnosi. Tak samo proszenie o unbana dla manvypsa. 
To nie jest wątek do tego. 
MANVYPS2
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 3
Wrz 2019
55
#5
Roilei napisał(a): (28.07.2020 22:25)Jestem na nie, wyraźnie regulamin i prawo polskie, zabrania wysyłania komu kolwiek czyjegoś zdjęcia bez jego z zgody, szczególnie że robiłeś to z pełną świadomością.
Ale że ty mówisz o prawie polskim a erotyczne rp było odgrywane z 11 latkiem? XDDD
Tyke_
Czarodziej




Posty: 28
Tematy: 10
Gru 2018
124
Ravenclaw
#6
Tak o, unban za darmo?
Mozesz wejsc i pograc



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.