Witaj!

Karta postaci Georg Evans - Uczeń Klasa 1
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#3
WSTRZYMUJĘ!

1. Nazwisko Evans jest nazwiskiem kanonicznym. Takowego używałą matka Harrego Pottera. Na serwerze należy mieć na takie nazwiska zgody. Po prostu je zmień na inne.

2. Wygląd postaci jest tutaj konieczny. Najłatwiej jest dodać zdjęcie przez imgur.com. W razie problemów możesz do mnie napisać na discordzie [Narreid#6111]

3. Na serwerze będziesz musiał zapracować na uzyskanie biznesu ojca. Niestety nie dajemy nic za darmo, ponieważ gracze zbyt bardzo by to wykorzystywali.

4. Śpiewka z czarodziejem kompletnie mi tutaj nie pasuje. W momencie, kiedy użyje magii na mugolach, powinno już o tym wiedzieć ministerstwo magii. Wątek do usunięcia. + Chłopak może się dowiedzieć o swojej mocy magicznej przez objawienie. Odbywa się to zazwyczaj, kiedy dziecko jest pod wpływem bardzo silnych emocji, np. smutek, żal, szczęście, strach.

5. Jeżeli twoja postać była półkrwi, to któreś z rodziców musiało wiedzieć coś o świecie magicznym. 

3 dni, 3 szanse
W razie problemów możesz do mnie pisać. Powodzenia!



Wiadomości w tym wątku
RE: Karta postaci Georg Evans - Uczeń Klasa 1 - przez Narreid - 05.08.2020 17:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.