Witaj!

Shaenaya Lavenhart
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#1
[Obrazek: tumblr_nyqeykzq891v0z74to5_250.gifv]       
[Obrazek: 9J6bjIU.png]

Lavenhart, Lavenhart… Co to w ogóle za nazwisko?

Jeśli patrzeć na to obiektywnie - zbiorowisko dziwnych osobowości, które zwie się ogólnie rodem. Zaczynając od dziwnych połączeń ze stworzeniami, istotami i tym wszystkim nieludzkim, a kończąc na dziwnych politykach, lekarzach i… właściwie nie wiem. Każdy z nich jest wikingiem, a przynajmniej takiego udaje. Nie do końca wiem, co to słowo znaczy w zarówno angielskim i norweskim języku. Co to znaczy być wikingiem?

[Obrazek: bs7li3H.png]

Wielką siłę? Ogromną siłę charakteru? Wygląd nawiązujący do pięknych skandynawskich ludzi? Bujną brodę, skórzane ubrania, kultywowanie tradycji? A może jest to wiara w zapomnianych już dawno bogów i cały świat?

W tym wszystkim jestem ja - Shaenaya, córka obecnej głowy rodu Kargatha “Cnotliwego” Lavenharta oraz Valery Lavenahart z domu Moran. Młodsza siostra Bolvara tego samego nazwiska. Niby posiadam status praaaawie czystej krwi, ale patrząc na całą moją rodzinę, to mam wrażenie jest to coś wyjątkowego, że jestem człowiekiem. Urodziłam się w Wielkiej Brytanii 14 grudnia '80 roku, a moje wychowanie rozpoczęło się w rodowej willi. Cały czas pod czujnym okiem obojga rodziców lub kogokolwiek z rodziny.

Ja jestem dziwnym wikingiem. Chcę nim być, ale to mi nie jest pisane. Nie zawsze mi wychodzą wszystkie te takie typowe czynności dla tej wyjątkowej grupy społecznej. Z resztą nawet mi ich zakazują! Przynajmniej oficjalnie. Należę do osób bardzo zdeterminowanych i bardzo skrytych. Rodzice starają się być jak najlepszym wzorem dla mnie oraz mojego brata. Nie potrafię się im przeciwstawić. Szara myszka, co walczy o status prawdziwego wikinga. Dziwne połączenie? Najbardziej w świecie kocham i szanuje swoją rodzinę, zwyczaje, uwielbiam religię oraz słuchanie o historiach sprzed wieków. Czuje wtedy silne przywiązanie do tego wszystkiego rzeczywistości! Wierzę i wiem, że moją drogą jest odkrycie wielu tajemnic świata… a właściwie światów, całego Yggdrasilu.

Cechy HPP:
Doremi Fasola - Ja już nie p-pije!
Magizoolog* - I jeszcze róg bucho…**
Poliglota - Złodziej amator
Twardy jak skała - Nałogowiec
Na co komu mapa - Otwarty jak księga
Zapisane w gwiazdach - Fair-Play
Rodowa:
Z naturą za pan brat
Vildan
Fanka kawusi



Weryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#2
Witam, akceptuję kartę postaci. Fajny wiking.
Aby rozpocząć rozgrywkę, wejdź na serwer i daj sobie rangę. Mam nadzieję, że pomogłam.  Cool
Rak
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 5
Tematy: 1
Sie 2016
7
#3
Pieknie przepieknie



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.