Witaj!

Jacob Lerraf [1ooc]
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#1
Tongue 
Jacob Frond 

Kozak Info 

Siemano Kolano... ej ale to nie powinno być na odwrót.... e tam! 
Jeszcze raz.... Kolano Siemano Kolano... Boże... Hej jestem Jacob mam jede-dwana- Jedenascie lat!
mieszkam w Wielkiej Brytanii w Londynie
Moja mama jest  czarodziejem a tata mugolem przez co jestem pół krwi.
Urodziłem się w szpitalu świętego Munga.
I to chyba tyle!



Tak ziom wyglądam 

*spacja*
[Obrazek: 5b41f22d4d2b72941fb742df21bedffd.jpg]

e... tak to ja heh... ogólnie mam blond włosy w sumie lubię je... jestem dosyć wysoki jak na swój wiek
często biegam przez co jestem wysportowany bo chodziłem też na karate w sumie chodziłem na nie 6 lat.
ubieram się luźno dosyć lubię ten styl. 



Charakter Postaciiiiiii 


tylko jedno w głow.. *nuci* o t-to już? Przepraszam zamyśliłem się... jaki ja jestem?... Noo troszkę nie śmiały heh. Coś jeszcze? Chyba nie to ja ucieeekaam! *zaczął szybko uciekac a chwile potem wrócił* nie no nie zostawie was nie jestem taki. Ale często lubię się podlizywać... przez co mnie wyzywają czasem heh. Tak na prawde to mam chyba dwie osobowości hmmm raz jestem nie śmiały a czasem robie zwariowane rzeczy i jest mi smutno sam nie wiem czemu może już taki jestem. Dzielny jesteem... Może... uczciwy nieee wieem chyba. Często olewam innych przez co szybko ktoś się denerwuje mówią że jestem wkurzającym bachorem ale ja tam nie wiem ignoruje to a raczej się staram..

Moja Historia 

Więc moja historia zaczyna się od tego że mój tata odszedł od mojej mamy i mnie... więc zostałem sam z mamą i babcią. Babcia jest mugolem ale i tak ją mocno kochałem bo mama mnie olewała często wychodziła gdzieś... sam nie wiem gdzie do dzisiaj
mało ważne... Wracając wychowywałem się bardziej z babcią bo jak mówiłem mamy za bardzo nie miałem przez co było mi zwyczajnie smutno i źle kieedyś kiedyś dawno pomagałem babci w przeprowadzce i nosiłem kartony gdy skonczylem schodziłem ze schodów jeden ciężki karton zaczął turlać się na schodach i leciał prosto na mnie wystawiłem ręce przede mnie żeby zasłonić się i zamknąłem oczy stałem tak jakąś chwilę aż uświadomiłem sobie że karton już nie spada i bardzo się zdziwiłem gdy zobaczyłem że on lewituje! Nikomu nie powiedziałem do jedenastych urodzin które przychodziły wielkimi krokami przez cały czas rozmyślałem jak to się stało? Jak to możliwe? To Sen? Czy to na prawdę? Nic nie wiedziałem... aż do jedenastych urodzin wtedy przyleciał list z szkoły magii i czarodziejstwa! Niesamowite to było uczucie trzymać taki list w dłoniach mama była na moich urodzinach to jakiś wyjątek pff.. Na następny dzień poszliśmy na ulicę poke- poko- peko- Pokątna! I wybraliśmy najważniejsze rzeczy które były mi potrzebne. Następnie wybraliśmy się na peron 9 i 3/4 żeby wejść do niesamowicie dużego i masywnego pociągu było tam jak nie z tej ziemi! Kupiłem kilka smakołyków i pojechałem do Hogwartu!
Informacje Dodatkowe

Mam kota który wabi się Karmel
Czasem Lubię Psikusy!
Najbardziej Boję Się Nauczycieli i nowych znajomości
Admin Akcept pls

Kontakt: Tyan#1621 




Roilei
Czarodziej




Posty: 42
Tematy: 12
Sie 2019
11
Slytherin
#2
porazpierwszy twoja karta zrobila ma mnie wrazenie, brawo tyan. udalo ci sie.
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#3
Roilei napisał(a): (09.08.2020 13:40)porazpierwszy twoja karta zrobila ma mnie wrazenie, brawo tyan. udalo ci sie.
tak tak ale dzieki
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#4
Wstrzymuję.
Zmień dane lub chociaż samo nazwisko postaci, bo jest jakoś zadziwiająco podobne do jednej z poprzednich, na której grałeś.
3 dni na poprawę.
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#5
Tenshi napisał(a): (09.08.2020 13:54)
Wstrzymuję.
Zmień dane lub chociaż samo nazwisko postaci, bo jest jakoś zadziwiająco podobne do jednej z poprzednich, na której grałeś.
3 dni na poprawę.
juz
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#6
Niech będzie, zaakceptowane.
Postać trafia do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Zgłoś się po rangę na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano mi kartę [link]
jestemtytus
no a kto ma być?




Posty: 22
Tematy: 4
Mar 2020
21
Ravenclaw
#7
nie śmieszne



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.