Witaj!

Karta postaci Matthew Hudson - Uczeń Klasa 1
Matek
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Matthew Alves
[Obrazek: latest?cb=20180329081228]
                                                                          

STATUS KRWI
75%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Hollyway 8

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Uważam się za osobę mądrą i odważną, która za przyjaciół  by wyszła walczyć z Lordem Voldemortem.. Od dzieciństwa zamiast uprawiać sport czytałem magiczne historie. Poza tym uważam się za osobę kreatywną i pomysłową, która zagadki rozwiązuje logicznie. Średnio mi idzie nauka choć dużo się uczę.

HISTORIA POSTACI:
Jego rodzice byli bardzo dobrymi czarodziejami, a wręcz wybitnymi. Matthew dowiedział się o świecie magii w sposób, że rodzice o tym mu powiedzieli i pokazali. Chłopiec dowiedział, że jest czarodziejem wtedy gdy był zły i jakaś rzecz się poruszyła.
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#2
Wstrzymuję

1. Jako wizerunek postaci umieść zdjęcie jakiejś znanej osoby (np. modela/aktora), a nie link do skina.
2. Fajnie by było, gdybyś zmienił nazwisko, bo już kiedyś zostało zabrane przez innego gracza.
3. Nauka zaklęć od dziecka jest trochę na wyrost, szczególnie, że nie jest to w żaden sposób poparte historią - taką naukę zaczyna się w Hogwarcie. Możesz zmienić to na przykład na czytanie o świecie magii lub jakieś inne się z nim zaznajamianie.
4. Magia ujawnia się podczas silnych emocji u dzieci. Fajny pomysł z lewitującą książką, ale co sprawiło, że lewitowała? Dopisz w zdaniu czy dwóch kontekst tej sytuacji.
5*. Opcjonalnie - od dłuższego czasu panuje moda na Long Street w Londynie - można sobie wybrać jaką chcesz, albo też nie musisz jej podawać wcale. Więc to możesz spobie wedle uznania zmienić.


Przy okazji polecam też zaznajomić się z tymi wątkami, które ułatwią rozpoczęcie gry na serwerze:
https://hapel.pl/forum/showthread.php?ti...#pid100344
https://hapel.pl/forum/forumdisplay.php?fid=382
Matek
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2020
0
#3
Poprawione
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#4
Dalej muszę wstrzymać.

1. Wizerunkiem postaci nie może być osoba, grająca w filmach z serii Harry Potter
2. Pomyślenie o książce na biurku to nie są silne emocje. Silnymi emocjami będzie strach przy spadaniu ze schodów, złość w przypadku niepowodzenia - to są tylko przykłady, wymyśl coś swojego.
Matek
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2020
0
#5
Myślę że już dobrze Big Grin
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#6
Starasz się więc przymknę oko i zaakceptuję. Liczę, że w przyszłości karta ulegnie rozbudowaniu, a historia będzie zawierać więcej niż  3 ogólne zdania.
Tymczasem postać trafia do:
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Po wejściu na serwer poproś o rangę pisząc /helpop Moja karta została zaakceptowana [link do karty]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.