Witaj!

Wyniki konkursu "świetlista smuga"
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#1
**Na tablicy ogłoszeń w Ministerstwie Magii, oraz w różnych innych lokacjach, które zamieszkiwane są przez czarodziei rozklejono poniższe ogłoszenie. Na kartki zostało rzucone zaklęcie Repello Muggletum, które ukazywało mugolom informację o otwarciu jakiegoś nowego sklepu. Mało tego, informacje również można było usłyszeć w lokalnych mediach.**
  
Drodzy Czarodzieje i Czarownice zamieszkujący tereny Wielkiej Brytanii!
   
Z dniem dzisiejszym zostają podani zwycięscy konkursu pod tytułem "świetlista smuga". Jednak wraz z personelem departamentu doszliśmy do wniosku, że nie sprawiedliwym będzie wyłonić jednego zwycięzce. Pierwsze miejsce zostaje nagrodzone miotłą, drugie darmowym kursem teleportacji, trzecie darmowym założeniem kominka fiuu. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału, oraz gratulujemy zwycięzcom. Nie jest to ostatni konkurs organizowany przez "DTM". 
  
Osoby biorące udział w konkursie:
Raymound Trevss
Celia Craysin
Gael Winter
Lucretia Humpreys
Timothy Lestrange
Calista Fester
John Blee
Leonard Fritz
Jason Stone
     
Zwycięzcy:
1 miejsce - Lucretia Humpreys

2 miejsce - Calista Fester

3 miejsce - Gael Winter
  
Jako ciekawostkę podajemy także listy motywacyjne!
    
Celia Craysin - "Sama nie wiem... może dlatego bo to jest ciekawa loteria? W loteriach można oczekiwać 10% że się wygra! Trzyma to w niepewności, a poza tym ciekawe by było wygrać miotłe i ją wypróbować!"
   
Gael Winter - "[i]Witam! Myślę że to ja powinieniem wygrać miotłę ponieważ, w tym roku zostaje prefektem i przyda mi się jakaś fajna miotła do prefektowania, oraz nie posiadam w tej chwili żadnej miotły. Do tego nie stać mnie na żadną ponieważ zostałem okradziony przez araba który robił zakłady na mistrzostwach świata. Również przed pierwszym meczem Anglii próbowałem zmotywować naszą reprezentacje. Do tego ostatnio rzuciła mnie dziewczyna . Mam nadzieję że powody są wystarczające. Pozdrawiam Gael Winter"[/i]
   
Lucretia Humpreys - "Jestem świeżynką w społeczeństwie magicznym. Pochodzę z mugolskiej rodziny i jak nie trudno się domyśleć, niektóre zakupy leżą poza sferą moich możliwości. Miotła z pewnością przydałaby mi się w celu zaznajomieniu z transportem i sportami społeczeństwa magicznego. W dzieciństwie dużo czytałam o wiedźmach latających na miotłach i gdy odkryłam, że naprawdę to robicie, nie mogłem z początku w to uwierzyć. To coś niesamowitego i bardzo chcę tego spróbować."
   
Timothy Lestrange - "W tym roku idę po raz pierwszy do Hogwartu. Moim marzeniem jest zostań obrońcą, co za tym idzie, potrzebuje bardzo dobrej miotły! Nauki na miotle uczyłem się kilka lat temu na jednej z słabszych mioteł. Teraz nadszedł czas, by wejść na wyżyny i przyswoić szybkość jednej z lepszych mioteł. Taka miotła bardzo się przyda przy komunikacji w zamku. Podobno nie można tam latać, ale czasami zasady trzeba naginać "
   
Calista Fester - "Cóż! Co prawda nie umiem jeszcze latać, aczkolwiek w Hogwarcie na pewno się nauczę, bo właśnie w tym roku pierwszy raz tam idę. Ale hm... Po co mi miotła? Odpowiedź jest bardzo prosta. Podobno jest bardzo szybka, a z drugiej strony przemycenie jej do szkoły byłoby z pewnością łatwizną, więc moglabym jej używać przy ucieczkach z miejsca zdarzenia! Wie Pan, w zamku na pewno nie będę miała zamiaru się nudzić, a nie widzi mi się zostać złapanym przez nauczyciela po ciszy. No i w sumie to tyle. A i nie wiem, czy przyjmuje pan łapówki, ale dorzucam własnoręcznie robioną herbatę, smacznego.”
   
Jason Stone - "z zamku mnie ***** wiec nie mam jak sie za bardzo poruszac no i jedzenia nie da sie kupic a jak sie da to za drogo wiec lipa jest. Blagam pomocy jestem beidny"
    
Leonard Fritz - "Dlatego, że dyrektorka hogwartu zarekwirowała mi miotłę praktycznie za nic, niestety - Nigdy już nie zobaczyłem mej miotły na oczy."
   
John Blee - "Dlaczego to ja powinienem wygrać tą nagrodę? Jest to oczywiste... Skończyłem Hogwart i jest mi potrzebny szybki transporter. Zrobiłem dużo dla naszego kraju. Jedną z najważniejszych rzeczy jest to, że grałem jako Ścigający podczas MŚQ. Byłem również kapitanem drużyny Quidditcha Hufflepuff, za czasów szkolnych. Zapewniam, że wraz z nią, zachowań wszystkie środki bezpieczeństwa!"


Z poważaniem, Dyrektor Transportu Magicznego
David Cristoffer Fox 

 
[OOC]
Konkurs nie był w żadnym stopniu ustawiony. Cenię sobie sprawiedliwość, a osoby, które błagały o wygraną mogą sobie dalej żebrać. 
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.