Witaj!

[KP] Hexa Hawk [ucz 2]
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#11
Wcześniej ją już czytałam to tylko przeleciałam wzrokiem dla przypomnienia co było, a potem zajęłam się nową częścią. Strasznie wciągająca jest ta karta, masz naprawdę wyjątkowy dar pisania i tworzenia kreacji za pomocą tekstu. Krótko mówiąc: no spoko jest.
Limuss
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Mar 2020
11
#12
Przeczytałam dwa razy i nie żałuję. Naprawdę wyśmienicie napisana kp. Składa się na to nie tylko cudownie napisany tekst ale również muzyka której chyba lepiej dobrać nie mogłeś. Czytało się naprawdę bardzo przyjemnie. W przyszłości liczę na więcej, ale oczywiście wszystko w swoim czasie.
MrFrancuz
Adwokato



Donator

Posty: 147
Tematy: 30
Cze 2015
177
Gryffindor
#13
Co do samej karty. Jest piękna, połączenie tekstu z muzyką na prawdę robi wrażenie. Na pierwszy rzut oka karty z taką ilością tekstu nie chce się czytać jednak po przeczytaniu kilku akapitów jest się już tak wkreconym jak by to była kolejna część HP. Dla mnie robotę również robią części ukryte z tytułami, które na pewno kojarzą się bliższym Hexie - tajemniczość jaką wprowadzasz w ten sposób w karcie jest uhh brak mi słów, miał bym ochotę kliknąć serduszko follow wyczekując niektórych fragmentów.

Co do samej postaci. Wygląd mocno przypomina mi Yennefer (tą serialową). Oryginalny pomysł na to czego najbardziej się boi mimo faktu, że z perspektywy granej przeze mnie postaci jest mi to nie w smak. Tak czy inaczej cieszę się, że to ty odziedziczyleś dziedzictwo rodu, cieszę się, że do niego dołączyłeś i mam nadzieję, że będziesz kontynuować celebrowanie tych tajnych tradycji o których nie możesz nikomu mówić. Wink
Robercik
Zwiedzać Rzym stolicę mych łez...




Posty: 40
Tematy: 5
Cze 2020
22
Hufflepuff
#14
A więc może ja teraz dodam moje trzy grosiki! Karta jest pięknie opracowana graficznie oraz super postać z swoim małym świetnym charakterem! Jak widziałem komentarze innych co chwalili sobie twój gust muzyczny to akurat postanowiłem włączyć starszy który jest naprawdę świetny liczę na dalsze superowe aktulizacje.

Besosik!  Heart
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#15
Dzięki wam za opinie. Ledwo kojarzę Yennefer, ale po sprawdzeniu, rzeczywiście podobieństwo występuje. Autorka obrazka jednak wykonała go lata wcześniej od powstania serialu. Ale rzeczywiście, fajna ta Hexa Yenneferowa. Jeszcze raz dzięki.

Polecam każdemu wybierać bardzo małe rody czy nawet zwykłe rodzinki do postaci, w których praktycznie nic lub nikogo nie ma, ponieważ wtedy postać nie jest ograniczana przez jakiś kanon stereotypów i można samodzielnie zajaśnieć. A grając w dużym rodzie często są oczekiwania, że dana postać będzie jak jakaś inna, a nawet jeśli taka nie jest, a nie jest wystarczająco wyróżniająca się, to zawsze będzie postrzegana przez pryzmat rodu.

Pozdrawiam
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.