Witaj!

Karta postaci William Grosso - Uczeń Klasa 1
charusia11
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
William Grosso

[Obrazek: vJzY3Ez]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Long Street 1

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Uważam się za osobę bardzo kreatywną, od dziecka uwielbiałem malować i tworzyć różne rzeczy np. z plasteliny , modeliny itp,uważam się też za osobę lojalną do swoich przyjaciół i miłą w większości czasu ,jestem też spokojny i staram się dążyć do celu 

HISTORIA POSTACI:
moja mama jest mugolem a tata czarodziejem, tata opowiedział mi o świecie magij ale mama nie była zadowolona  chciała bym był "normalny" czyli nie bawił się w magiczne rzeczy i żebym o tym nie wiedział , rodzice się przez to pokłócili i nie spodziewanie sprawiłem że lekko się unieśli ,czułem wtedy lekką złość ale po chwili mi przeszło i wróciłem do pokoju. Mój tata chodził do szkoły w Wielkiej Brytanii opowiedział dużo dobrych wspomnień i ciekawych historii dlatego też postanowiłem tam pójść. Po kłótni moich rodziców ja i mój tata postanowiliśmy się przeprowadzić do Londynu i opuścić Nowy Jork
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#2
Karta wstrzymana

1. Jeśli postać urodziła się w Nowym Jorku to w historii musisz zawrzeć dlaczego poszła do szkoły w Wielkiej Brytanii, a nie w Stanach Zjednoczonych.
2. Rozpisz charakter. W tym momencie podałeś tylko jedna cechę, a to stanowczo za mało.
charusia11
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2020
0
#3
Ewka02 napisał(a): (15.08.2020 16:34)Karta wstrzymana

1. Jeśli postać urodziła się w Nowym Jorku to w historii musisz zawrzeć dlaczego poszła do szkoły w Wielkiej Brytanii, a nie w Stanach Zjednoczonych.
2. Rozpisz charakter. W tym momencie podałeś tylko jedna cechę, a to stanowczo za mało.




Cytat:Poprawiłem
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#4
Jeszcze na chwilę wstrzymam.

Szkoła magii zależy od miejsca, gdzie zamieszkujesz. Raczej postać musiałaby się przeprowadzić do Wielkiej Brytanii, albo przynajmniej czasowo w niej mieszkać, by trafić do Hogwartu.
charusia11
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2020
0
#5
Ewka02 napisał(a): (15.08.2020 17:47)Jeszcze na chwilę wstrzymam.

Szkoła magii zależy od miejsca, gdzie zamieszkujesz. Raczej postać musiałaby się przeprowadzić do Wielkiej Brytanii, albo przynajmniej czasowo w niej mieszkać, by trafić do Hogwartu. 



Cytat:Poprawiłem TwT
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#6
No dobrze...
Karta Zaakceptowana

Taka drobna uwaga na przyszłość - popracuj nad interpunkcją. Przyda się to nie tylko na haplu

Tymczasem postać trafia do

[Obrazek: N8E9j5b.png]
Po wejściu na serwer zgłoś się po rangę pisząc /helpop Moja karta została zaakceptowana [link do karty].

Pamiętaj, że jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś warto zapoznać się z tymi wątkami:
https://hapel.pl/forum/showthread.php?ti...#pid100344
https://hapel.pl/forum/forumdisplay.php?fid=382



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.