Witaj!

[Propozycja] Nauka latania / teleportacja
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#1
Jestem za tym by zabronionym było wpisywanie sobie od tak, że ktoś potrafi od urodzenia latać na miotle. 
 
Argument:
-Omijanie nauki latania = hamowanie gospodarki i rozrywki na serwerze, pójście na łatwiznę. 

Jestem za tym by zabronionym było wpisywanie sobie od tak w podaniu na dorosłego, że ktoś potrafi się teleportować. Wprowadziłem certyfikat umożliwiający teleportowanie się na terenie U.K, ale gracze mają to gdzieś bo wiedzą, że ciężko ich znaleźć i wlepić im mandat. Jestem za tym, by wprowadzić jakiś skrypt pokazujący pracownikom DTM, kto nielegalnie się teleportuje. 

Można się wypowiadać.
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Lambdahh
Czarodziej




Posty: 135
Tematy: 24
Kwi 2016
612
Ravenclaw
#2
Cytat:Jestem za tym by zabronionym było wpisywanie sobie od tak w podaniu na dorosłego, że ktoś potrafi się teleportować.

To jak w końcu jest? Bo ja nie mogłem się doprosić wyegzekwowania takiego wpisu w podaniu (czy tam KP) ani nawet odpowiedzi ekipy, czy taki wpis jest respektowany.
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#3
No jest respektowany, aktualnie każda osoba która wpisze sobie w podaniu na dorka że potrafi latać i się deportować to dostanie permisje do tego od buta. Ja chciałem bić pałą tych co by się deportowali bez certyfikatu, ale Nigra zabroniła...
Rebelianci się szykują
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#4
@Ref 

Co do nauki latania od małego, dałbym tego boosta dla czarodziejów czystokrwistych.
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#5
Jeśli chodzi o naukę latania jest to tak podstawowa umiejętność jak jazda na rowerze. Można się tego nauczyć bez problemu z kimś kto umie, więc jest to w miarę normalne dla czarodzieja w wieku 2ooc, że umie latać.

Jeśli chodzi o deportacje to została stworzona dodatkowa, nowa cechą za hpp. Od teraz "za darmo z podania" już nie pejdzie. Ta deportacja też jest jakby nielegalną, bo nie nauczyla się ta osoba w ministerstwie, ale ja umie.

Zamykam miłego dnia!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.