Witaj!

[SZUKAM AKTORÓW] Teatr w Hogsmeade
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#1
**W magicznych gazetach, Hogsmeade oraz w znanych magicznej społeczności miejscach pojawiło się ogłoszenie.**
[Obrazek: Wj82ST2.png]
Szukam artystów!
Jeśli masz talent i chciałbyś zacząć się w nim rozwijać na profesjonalnej scenie - wyślij list motywacyjny [OOC: nawet krótki], w którym przedstawisz swoje zalety i przyczyny, dla których miałbyś się znaleźć wśród obsady.

Głównie poszukiwani są aktorzy oraz w mniejszym stopniu muzycy
Inne funkcje dobiorę na podstawie wysłanych listów.
Adres: Hogsmeade, teatr należący do rodu Margel, [wiadomość na forum lub discord], minimum: [3ooc]

Dyrektor Teatru
Nephthys Shafiq

[OOC: 
Nie chcę tworzyć jako tako 'miejsca pracy', które kojarzone jest z haplem. Raczej wolę stworzyć 'przestrzeń do gry'. Chcę się skupić na rozgrywce jako takiej, a nie tylko ustalaniu wszystkiego za pomocą discorda. Na pewno nie każdemu podejdzie ten styl rozgrywki, ale to już nie mój problem. Ja zachęcam, mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś fajnego, bo nie mam krótkofalowych planów, a pod względem pomysłów jestem bardzo ugodowa.
Warto spróbować, ja nie gryzę, a może właśnie fajnie się będziemy bawić. Ale też nie wezmę raczej wszystkich. Selekcja.]
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#2
Odświeżam



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.