Witaj!

Karta postaci Byron Evans - Uczeń Klasa 1
MrWamax
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Gru 2019
1
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Byron Robinson

Wygląd:
Ciemnowłosy chłopak. 
Jest dosyć wysoki i posiada niebieskie oczy.
Jego cera jest dosyć blada, lecz zarumieniona. 
f
f
STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Baker Street 190

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
Myślę, że jestem osobą inteligentną, oczytaną. Od kiedy tylko sięgam pamięcią uczyłem się wielu przydatnych rzeczy. Próbuję, chociaż nie zawsze mi to wychodzi, staram się uczyć na własnych błędach. Tego nauczyli mnie moi rodzice. Nauczyli mnie również tego, by zawsze dążyć do celu. Jako iż mam umysł ścisły umiem w szybkim tempie rozwiązywać ciężkie zagadki logiczne, czy najcięższe rebusy. Jestem też osobą nieśmiałą, ale przy bliższym poznaniu jestem bardzo energiczny. Lubię również pomagać jak i jestem otwarty na sugestie w różnych sytuacjach. 

HISTORIA POSTACI:
Dowiedziałem się o świecie magicznym dzięki swoim rodzicom. Bardzo chcieli bym został czarodziejem i jeszcze bardziej chcieli bym uczył się  w Hogwarcie. Moja mama z zawodu była Redaktorką ,,Proroka Codziennego", a tata pracował w sklepie ,,Magiczna Menażeria". Często również pomagałem mamie w pracy, jak i również tacie. Już od najmłodszych lat objawiałem swoją magiczną moc poprzez tak zwaną magię przypadkową. Dlatego bardzo bym chciał uczyć się w Hogwarcie.
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#2
Bardzo ładna karta. Postać trafia do:
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Po wejściu na serwer zgłoś się po rangę pisząc /helpop Moja karta została zaakceptowana [link do karty].

Pamiętaj, że jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś warto zapoznać się z tymi wątkami:
https://hapel.pl/forum/showthread.php?ti...#pid100344
https://hapel.pl/forum/forumdisplay.php?fid=382
Robercik
Zwiedzać Rzym stolicę mych łez...




Posty: 40
Tematy: 5
Cze 2020
22
Hufflepuff
#3
Postać ma świetny charakter myślę że będzie super odgrywana!
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#4
Robercik napisał(a): (19.08.2020 12:26)Postać ma świetny charakter myślę że będzie super odgrywana!
idz sobie stad



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.