Witaj!

Karta postaci David Han - Uczeń Klasa 1
Max1234
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Sie 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
David Han

[img=300x300]czerwone włosy , niebieskie oczy ,[/img]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
londyn,baker street 219

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
Myślę , że jestem osobą inteligentną ,pomocną. Od kiedy się dowiedziałem że jestem czarodziejem to próbuje się uczyć czarów, ale czasem mi to nie wychodzi Gdyby nie mój tata to bym nic nie umiał z czarów .

HISTORIA POSTACI:
żyłem jak normalny chłopiec do póki moja mama nie zachorowała na raka . Przed dniem gdzie moja mama umarła to powiedziała mi że jestem czarodziejem tak jak mój tata .Gdy moja mama umarła to każdy był załamany wtedy mój tata chciał iść na spacer i się spytał mnie czy ja też bym chciał iść z nim . Zgodziłem się i wtedy stanął się wypadek na naszych oczach kobieta była nie przytomna i samochód zaczął się palić wtedy mój tata bez zastanowienia ruszył jej na pomoc nagłe tata użył zaklęcia który samochód się nie palił na szczęście nikogo nie było oprócz nas . Mój tata ją uratował i zawiózł do szpitalu każdy był zaskoczony takim wydarzeniem , ale tata jeszcze powiedział ze chodził do takiej szkoły gdzie byli tyko taki jak ja to znaczy szkoła dla czarodziejów i wiec napisałem list do hogwartu.
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#2
Fajne
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#3
Wstrzymuję!

1. Wygląd - wrzuć alko jakiś obraz (pamiętaj, aby na koncu linku było .png, aby to był sam obraz) lub opisz go nieco dokładniej. W tej chwili jest to aż za skromne.
2. Dopisz kilka cech charakteru. Po tym co obecnie jest niezbyt mogę Cię gdziekolwiek przydzielić. Jest właściwie jedna cecha. Na siłę można wziąć druga, czyli upartość. Dodaj coś więcej, a na pewno będzie i mi łatwiej, i Ci łatwiej grać mając nieco bardziej rozbudowaną postać Big Grin
3. Jeśli chodzi o historię to już mogłabym ją zaakceptować, ale skoro jest wstrzymane to mam drobną uwagę - jako czarodziej nie piszesz listu do Hogwartu, a to właśnie 'on' wysyła go do Ciebie. Zmień ten fragment historii na taki, że to ty dostałeś list. 

Reszta chyba jest okej. Daj znać w odpowiedzi jak poprawisz! W razie problemów pisz do mnie na discordzie (Danon#3695) postaram się jakoś pomóc.
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#4
Ta odrzucona, bo wstawiles nową i już sprawdzona.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.