Witaj!

Karta postaci Jefferson Williams - Uczeń Klasa 1
tyymciok
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Wrz 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Jefferson Williams


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Bristol, Corn Streat 3

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Jefferson jest osobą dość sprytną, przebiegłą, a czasami nawet po prostu podłą. Potrafi udawać miłego by osiągnąć swój cel, jak na swój wiek jest bardzo inteligentną osobą.

HISTORIA POSTACI:
Wychował się w rodzinie czarodziejów. Mimo że jego matka była mugolem, to ojciec był czarodziejem. Dowiedział się o magii właśnie dzięki niemu. Zaczęła go fascynować, podniecać. W końcu zaczeły się dziać dziwne rzeczy. Niedługo po tym, na 11 urodziny przyszedł list z Hogwardu...
Vildan
Fanka kawusi



Weryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#2
Wszystko jest w porządku poza nieprawidłowym linkiem do grafiki z wyglądem postaci. Proszę, abyś go poprawił pamiętając, by wstawiana grafika miała rozszerzenie .png. W razie problemów napisz do mnie na discordzie, a postaram się pomóc: Vildan#1033

Niemniej jednak karta postaci zaakceptowana! Twój dom to...

[Obrazek: GnXTpe2.png]
Aby rozpocząć rozgrywkę, prześlij w grze prośbę o rangę za pomocą komendy /helpop,
dołączając do wiadomości link do tego wątku.

Przykład:
/helpop Zaakceptowano moją kartę, proszę o rangę: [w tym miejscu umieść link do karty postaci]


Życzę miłej gry!
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#3
Vildan napisał(a): (06.09.2020 12:17)
Wszystko jest w porządku poza nieprawidłowym linkiem do grafiki z wyglądem postaci. Proszę, abyś go poprawił pamiętając, by wstawiana grafika miała rozszerzenie .png. W razie problemów napisz do mnie na discordzie, a postaram się pomóc: Vildan#1033

Niemniej jednak karta postaci zaakceptowana! Twój dom to...

[Obrazek: GnXTpe2.png]
Aby rozpocząć rozgrywkę, prześlij w grze prośbę o rangę za pomocą komendy /helpop,
dołączając do wiadomości link do tego wątku.

Przykład:
/helpop Zaakceptowano moją kartę, proszę o rangę: [w tym miejscu umieść link do karty postaci]


Życzę miłej gry!
Nie zebym sie czepial ale... Czy nie powinna w historii byc jeszcze historia zakupow na pokątnej>? i jeszcze mniejszy blad to "Hogward" ja nie weryfiakator ale zawsze myslalem ze potrzeba te zakupy
tyymciok
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Wrz 2020
0
#4
Jacob Farrel napisał(a): (06.09.2020 12:35)
Vildan napisał(a): (06.09.2020 12:17)
Wszystko jest w porządku poza nieprawidłowym linkiem do grafiki z wyglądem postaci. Proszę, abyś go poprawił pamiętając, by wstawiana grafika miała rozszerzenie .png. W razie problemów napisz do mnie na discordzie, a postaram się pomóc: Vildan#1033

Niemniej jednak karta postaci zaakceptowana! Twój dom to...

[Obrazek: GnXTpe2.png]
Aby rozpocząć rozgrywkę, prześlij w grze prośbę o rangę za pomocą komendy /helpop,
dołączając do wiadomości link do tego wątku.

Przykład:
/helpop Zaakceptowano moją kartę, proszę o rangę: [w tym miejscu umieść link do karty postaci]


Życzę miłej gry!
Nie zebym sie czepial ale... Czy nie powinna w historii byc jeszcze historia zakupow na pokątnej>? i jeszcze mniejszy blad to "Hogward" ja nie weryfiakator ale zawsze myslalem ze potrzeba te zakupy



dobra nie marudź XD
Vildan
Fanka kawusi



Weryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#5
Jacob Farrel napisał(a): (06.09.2020 12:35)Nie zebym sie czepial ale... Czy nie powinna w historii byc jeszcze historia zakupow na pokątnej>? i jeszcze mniejszy blad to "Hogward" ja nie weryfiakator ale zawsze myslalem ze potrzeba te zakupy
W tym momencie nie ma obowiązku zawierania w historii konkretnych elementów, więc nie. Dajmy grać nowym graczom zamiast im to utrudniać.
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#6
tyymciok napisał(a): (06.09.2020 12:42)
Jacob Farrel napisał(a): (06.09.2020 12:35)
Vildan napisał(a): (06.09.2020 12:17)
Wszystko jest w porządku poza nieprawidłowym linkiem do grafiki z wyglądem postaci. Proszę, abyś go poprawił pamiętając, by wstawiana grafika miała rozszerzenie .png. W razie problemów napisz do mnie na discordzie, a postaram się pomóc: Vildan#1033

Niemniej jednak karta postaci zaakceptowana! Twój dom to...

[Obrazek: GnXTpe2.png]
Aby rozpocząć rozgrywkę, prześlij w grze prośbę o rangę za pomocą komendy /helpop,
dołączając do wiadomości link do tego wątku.

Przykład:
/helpop Zaakceptowano moją kartę, proszę o rangę: [w tym miejscu umieść link do karty postaci]


Życzę miłej gry!
Nie zebym sie czepial ale... Czy nie powinna w historii byc jeszcze historia zakupow na pokątnej>? i jeszcze mniejszy blad to "Hogward" ja nie weryfiakator ale zawsze myslalem ze potrzeba te zakupy



dobra nie marudź XD
nie marudze ale zawsze mi móiwli ze potrzeba zakupy na pokatnej  ale zycze ci milej gry

Vildan napisał(a): (06.09.2020 12:43)
Jacob Farrel napisał(a): (06.09.2020 12:35)Nie zebym sie czepial ale... Czy nie powinna w historii byc jeszcze historia zakupow na pokątnej>? i jeszcze mniejszy blad to "Hogward" ja nie weryfiakator ale zawsze myslalem ze potrzeba te zakupy
W tym momencie nie ma obowiązku zawierania w historii konkretnych elementów, więc nie. Dajmy grać nowym graczom zamiast im to utrudniać.
yhmmm ddobrze
tyymciok
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Wrz 2020
0
#7
Oj dzięki, gra na pewno będzie miłą bo roleplay to moje życie
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#8
tyymciok napisał(a): (06.09.2020 12:46)Oj dzięki, gra na pewno będzie miłą bo roleplay to moje życie
Tylko nie przekładaj gry na życie sam kiedys gralem cale dnie i przezywalem za bardzo Confused/// mozesz odgrywac postac tak jak się czujesz ale nei odgrywaj siebie jak postać się czuje lub co gorsza nie wciągaj gry do życia



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.