Witaj!

Karta postaci David Han - Uczeń Klasa 1
Max1234
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Sie 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
David Han

[img=300x300]Chłopak z czerwonymi włosami. Dość chudy[/img]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
londyn,baker street 219

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
Myślę, że jestem osobą inteligentną, pomocną. Od kiedy się dowiedziałem że jestem czarodziejem to próbuje się uczyć czarów, niestety jak każdemu człowiekowi nie zawsze się udaję. Jestem lojalny wobec innych, a także odważny. Jestem też uczciwy i cierpliwy.

HISTORIA POSTACI:
Żyłem jak normalny chłopiec do póki moja mama nie zachorowała na raka. Przed dniem kiedy moja mama umarła to powiedziała mi, że jestem czarodziejem tak jak mój tata. Gdy moja mama umarła to każdy był załamany. Pewnego dnia mój tata chciał iść na spacer i się spytał czy chciałbym pójść z nim. Zgodziłem się i wtedy stanął się wypadek na naszych oczach. Kobieta była nieprzytomna i samochód zaczął się palić. Wtedy mój tata bez zastanowienia ruszył jej na pomoc. Nagle użył zaklęcia, przez które samochód już się nie palił. Na szczęście nikogo nie było oprócz nas . Mój tata ją uratował i zawiózł do szpitala każdy był zaskoczony takim wydarzeniem , ale tata jeszcze powiedział ze chodził do pewnej szkoły gdzie byli tylko tacy jak ja to znaczy szkoła dla czarodziejów. Parę dni później otrzymałem list, zdziwiłem się. I nagle mój tata powiedział że to list z Hogwartu.
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#2
Zaakceptowane!
Wygląd w dalszym ciągu jest dość ubogi, ale już przymknę na to oko. Jeśli chodzi o cechy są one różnych domów i to mniej więcej po równo, więc stąd taki mój wybór.
Twoim domem będzie...
[Obrazek: N8E9j5b_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium]
Gdy wejdziesz na serwer zgłoś się za pomocą komendy /helpop zaakceptowano mi kartę [link], aby dostać odpowiednią odpowiednią range i dostać się do Hogwartu! Powodzenia już w grze!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.