Witaj!

Karta postaci Daniel Garcia - Uczeń Klasa 1
versan33
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 7
Cze 2019
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Daniel Garcia

[Obrazek: TlAgqGu]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
23 Tunstall Rd Londyn, Anglia

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Hufflepuff

CHARAKTER POSTACI:
Jestem osobą leniwą i zazwyczaj nie wykonuje swoich obowiązków ,lecz poza to jedna wadą mam też wiele zalet na przykład jestem rozmowny i komunikatywny oraz mam wiele ciekawych zainteresowań .

HISTORIA POSTACI:
Daniel to jedenastolatek z przedmieść Londynu mieszkał sam z ojcem ,ponieważ jego matka zginęła jest dość leniwym dzieckiem i nigdy się nie wyróżniał . O świecie magii dowiedział się z opowiadań ojca który był czarodziejem w rodzinie . Odkrył ,że jest czarodziejem wtedy gdy rówieśnicy go pobili wtedy objawił się podmuch wiatry który spowodował zdmuchniecie przeciwników .
Vildan
Fanka kawusi



Weryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#2
Cześć! Na ten moment karta postaci zostaje wstrzymana.

1. Bardzo proszę, abyś poprawił link do grafiki z wyglądem, ponieważ nie działa. W poprawnym linku rozszerzenie zdjęcia to .png.

2. Rozpisz się trochę bardziej przy charakterze postaci, bo naprawdę bardzo mało o niej wiadomo w tym momencie.
3. Przy okazji powyższych sugerowanych zmian możesz poprawić liczne literówki czy interpunkcję, bo w wielu miejscach się to pojawiło.

Na poprawę masz 3 dni, mam nadzieję, że się uda!
W razie problemów z kartą czy pytań odnośnie serwera, zapraszam do kontaktu na discordzie: Vildan#1033.

EDIT: Czas na poprawę minął, więc kartę postaci odrzucam. W przypadku chęci gry w przyszłości, napisz proszę nowy wątek.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.