Witaj!

Karta postaci - Lucius Snafoy - Uczeń Klasa 1
Skiden
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2020
0
Slytherin
#1
Imię nazwisko -Lucius Snafoy

Czystość krwi - półkrwi

Charakter – Lucius jest zakochany w sobie i uznaje tylko osoby czystej krwi, nie czuje granicy po której przekroczeniu może sprawić komuś przykrość. Jest bardzo przywiązany do swojego wyglądu oraz do godnego reprezentowania swej rodziny. Lucius jest zawistny pragnie osiągnąć jak największą władze.

Wygląd - zawsze czysto i elegancko ubrany reszta na zdjęciu skina 

Wiek - 11 lat

Historia – Lucius pochodzi z rodziny Snafoyów jedni uważają ich za okrutnych inni się z nimi liczą jest to bogata rodzina która od pokoleń dumnie reprezentuje dom Slytherinu. Rodzina Luciusa uznaje tylko osoby czystej krwi nie żadne szlamy lub mugoli. Lucius również zyje z zasadami rodziców którzy za bardzo go rozpieszczali i stał się bardzo zakochany w sobie. Może się wydawac ze postepuje zle do innych ale tak został nauczony. Mieszka w hrabstwie Wiltshire w wielkiej posiadłości. To że jego rodzina jest bogata to nie znaczy ze Lucius jest szczęśliwy i będzie zawsze wszystko miał. Rodzina ukrywa przed nim że nie jest czystej krwi tylko półkrwi swoją magiczna moc poznał wtedy kiedy Wyjechał z rodzicami na wakacje  i pewien chłopak bardzo go zdenerwował wtedy chłopak wyleciał w powietrze.

Miejsce zamieszkania - Hrabstwo Wiltshire – Pewsay
 

Wymarzony dom - Slytherin


Ps. Przepraszam że podanie nie wygląda pięknie wizualnie ale na telefonie ciężko jest to zrobić ładnie Smile 

Nie wiem czy to ma znaczenie ale w rp gram od ponad 4 lat prowadziłem nawet swoje serwery co prawda nie było to rp w Minecraft lecz fivem ale doświadczenie z samym roleplayem mam dość spore Smile 


Załączone pliki Miniatury
   
Robercik
Zwiedzać Rzym stolicę mych łez...




Posty: 40
Tematy: 5
Cze 2020
22
Hufflepuff
#2
To zależy czy będziesz grał na telefonie ponieważ hapel nie ma na razie takiej możliwości
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#3
Wstrzymuję.
Skin niestety nie może przedstawiać wyglądu postaci, dlatego zmień go na zdjęcie lub rysunek przedstawiający postać, a jeżeli nie znajdziesz odpowiadającego, po prostu dokładniej opisz jej wygląd z uwzględnieniem koloru włosów, oczu itd.
Chciałabym też żebyś dokładniej rozpisał charakter, bo na chwilę obecną nie ma w nim ani jednej cechy, która umożliwiłaby mi przydzielenie twojej postaci do jednego z domów w Hogwarcie.
W historii postaci brakuje elementu ujawnienia mocy magicznych, opisując go pamiętaj, że zachodzi on pod wpływem silnych emocji.
Poza tym wszystko ładnie.
3 dni na poprawę.
Skiden
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2020
0
Slytherin
#4
Robercik napisał(a): (01.10.2020 07:52)To zależy czy będziesz grał na telefonie ponieważ hapel nie ma na razie takiej możliwości
Na kompie normalnie

Tenshi napisał(a): (01.10.2020 09:32)
Wstrzymuję.
Skin niestety nie może przedstawiać wyglądu postaci, dlatego zmień go na zdjęcie lub rysunek przedstawiający postać, a jeżeli nie znajdziesz odpowiadającego, po prostu dokładniej opisz jej wygląd z uwzględnieniem koloru włosów, oczu itd.
Chciałabym też żebyś dokładniej rozpisał charakter, bo na chwilę obecną nie ma w nim ani jednej cechy, która umożliwiłaby mi przydzielenie twojej postaci do jednego z domów w Hogwarcie.
W historii postaci brakuje elementu ujawnienia mocy magicznych, opisując go pamiętaj, że zachodzi on pod wpływem silnych emocji.
Poza tym wszystko ładnie.
3 dni na poprawę.
Już
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#5
Zaakceptowane.
Postać trafia do...
[Obrazek: GnXTpe2.png]
Zgłoś się po rangę na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano mi kartę [link]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.