Witaj!

Karta postaci Aurora Anderson - Uczeń Klasa 1
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#2
Wstrzymuję.
Opisz dokładniej wygląd postaci lub wrzuć działające zdjęcie, bo aktualne się nie wyświetla. Pamiętaj, że musi posiadać ono rozszerzenie .png. Status stuprocentowej czystości krwi można uzyskać jedynie poprzez posiadanie na niego zgody, bądź tworzenie postaci dziecka dwójki serwerowych graczy o nieskażonej krwi. W związku z tym niektóre fakty w historii są do zmiany, jednak jako całokształt jest w porządku. Chciałabym też żebyś do charakteru postaci dodała choć jedną negatywną cechę, w końcu nikt nie jest idealny.
3 dni na poprawę.

Wstrzymuję.
Historia wciąż do zmiany, ponieważ umieszczone są w niej fakty niezgodne ze statusem krwi postaci (chodzi o fragment z czystokrwistymi rodzicami, jedno z nich musi być mugolem). Ano i mój błąd, bo przeoczyłam wcześniej moment objawienia mocy magicznych - dopisz go do historii uwzględniając to, że towarzyszą mu silne emocje (mocny smutek, radość, złość itp) Do wyglądu choć bardzo chciałabym się przyczepić to nie mogę, ale 169 cm wzrostu w wieku 11 lat to duża przesada - do zmiany.
Po poprawie koniecznie poinformuj mnie o tym w komentarzu.
3 dni na poprawę.



Wiadomości w tym wątku
RE: Karta postaci Aurora Anderson - Uczeń Klasa 1 - przez Tenshi - 29.09.2020 20:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.