Witaj!

Karta postaci Aurora Anderson - Uczeń Klasa 1
a_loboda
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Kwi 2020
1
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Aurora Anderson

[Obrazek: EztJ0pK]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Waterson Street 8

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

Gry

CHARAKTER POSTACI:
Jestem miła lecz zależy to od osoby, z wielką chęcią pomagam innym. Jestem uczennicą ambitną , sprytną i braterską. Uwielbiam rozmawiać z innymi jak i się z nimi spotykać. Lubię również używać bogatego słownictwa. Wręcz kocham czytać książki. Gdy je czytam przenoszę się do innej rzeczywistości. Moją negatywną cechą jest to ,że jestem strasznie, ale to strasznie nie cierpliwa.

HISTORIA POSTACI:
Moje imię to Aurora Anderson.. Moja mama to czarownica ,a tata mugol ,więc nie wiadome było ,czy otrzymam list z Hogwartu. Pewnego dnia obudziłam się rano i poczułam straszną złość i nie wiedziałam dlaczego , jak wstałam z łóżka  nasz piesz Lily naskoczył na mnie i mnie przewróciła. .  Nie wiedziałam jak to się stało , ale przeteleportowwałam ją do drugiego końca pokoju .Zeszłam na śniadanie i poszłam po listy, wśród nich zobaczyłam list z Hogwartu. Pobiegłam do rodziców krzycząc ,, Mamo , Tato !! Przyszedł list z Hogwartu!!" Rodzice się bardzo ucieszyli , ja zresztą również. Po śniadaniu ubrałam się i razem z mamą ,za pomocą proszku ,,Fiu'' udałyśmy się na ulice pokątną. Kupiłam różne rzeczy typu różdżka i książki. Kupiłam również sowę. Pare dni pozniej , spakowałam się i udałam się razem z rodzicami na peron 9 i 3/4. Wsiadłam do pociągu i pomachałam rodzicom na pożegnanie. Strasznie się ekscytowałam i miałam nadzieje ,że dobrze będzie mi się powodzić. Tak zaczęła się moja przygoda w  szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.
WYGLĄD POSTACI:
Duże zielono-niebieskie oczy
Długie idealnie proste blond włosy
Często ubrana na czarno
Idealnie gładka cera
długie chude nogi
mam  wąską talię i szerokie biodra
na swój wiek jestem 
bardzo wysoka ,ponieważ 
mierze aż 160cm
mam jasną , prawie że białą
karnację
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#2
Wstrzymuję.
Opisz dokładniej wygląd postaci lub wrzuć działające zdjęcie, bo aktualne się nie wyświetla. Pamiętaj, że musi posiadać ono rozszerzenie .png. Status stuprocentowej czystości krwi można uzyskać jedynie poprzez posiadanie na niego zgody, bądź tworzenie postaci dziecka dwójki serwerowych graczy o nieskażonej krwi. W związku z tym niektóre fakty w historii są do zmiany, jednak jako całokształt jest w porządku. Chciałabym też żebyś do charakteru postaci dodała choć jedną negatywną cechę, w końcu nikt nie jest idealny.
3 dni na poprawę.

Wstrzymuję.
Historia wciąż do zmiany, ponieważ umieszczone są w niej fakty niezgodne ze statusem krwi postaci (chodzi o fragment z czystokrwistymi rodzicami, jedno z nich musi być mugolem). Ano i mój błąd, bo przeoczyłam wcześniej moment objawienia mocy magicznych - dopisz go do historii uwzględniając to, że towarzyszą mu silne emocje (mocny smutek, radość, złość itp) Do wyglądu choć bardzo chciałabym się przyczepić to nie mogę, ale 169 cm wzrostu w wieku 11 lat to duża przesada - do zmiany.
Po poprawie koniecznie poinformuj mnie o tym w komentarzu.
3 dni na poprawę.
a_loboda
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Kwi 2020
1
#3
[quote pid="107772" dateline="1601400214"]
Zrobiłam Shy

[/quote]
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#4
Wstrzymuję.
Jeżeli matka jest czarwonicą, a ojciec mugolem to twoja postać musi mieć 50% czystości krwi, a nie 75%. Zmień to i będę mogła zaakceptować.
3 dni na poprawę.
a_loboda
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Kwi 2020
1
#5
Zrobione Smile)
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#6
Lightbulb 
Zaakceptowane.
Postać trafia do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Zgłoś się po rangę na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano mi kartę [link]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.