Witaj!

Karta postaci John Clarke - Uczeń Klasa 1
waszan1
Waszan




Posty: 4
Tematy: 4
Paż 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
John Clarke

[img=300x300].[/img]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Hufflepuff

CHARAKTER POSTACI:
Jestem: przyjacielski, nieśmiały i kreatywny. chcę nauczyć się czarów i zaklęć które są powiązane z wszystkimi dziedzinami magii. Lubię zdobywać wiedzę i przyjaciół.
Mój ojciec jest mugolem więc nie mam nic do mugoli wręcz ich dosyć lubię. Sam mam Przyjaciela mugola Alberta.

Mam metr dwadzieścia ,brązowe włosy które są długie, posiadam piegi ,jasą karnację skury ,jestem wmiare chudy ,ubieram się na zwykle na czarno lub niebiesko i mam jeszcze zielone oczy.

HISTORIA POSTACI:
Urodziłem się w Londynie. Mój ojciec był mugolem a matka czarownicą .Wychowywałem się z czworgiem rodzeństwa trzech braci i siostra. Najstarszy brat i siostra skończyli szkołę a pozostałych dwóch jeszcze się uczy. Najstarszy brat opiekuje się magicznymi zwierzętami a siostra ma taki sklep jak Oliwander. Moja rodzina sądziła już że nie będę czarodziejem ale wieku 4 lat przypadkowo podobno rozbiłem szybę patrząc się na nią i zgasiłem też świeczkę patrząc się na nią.
Rodzina cieszyła się że jednak jestem czarodziejem oprócz taty który myślał że już będzie chociaż jedno dziecko normalne. Mam kota którego zamierzam wziąć go ze sobą do mojej przyszłej szkoły.
Vildan
Fanka kawusi



Weryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#2
Odrzucam, prosze o poprawę poprzez edycję poprzedniego wątku zgodnie z instrukcją w komentarzu.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.