Witaj!

Dante Nigelus Greeneyes (Craysin)
MrFrancuz
Adwokato



Donator

Posty: 147
Tematy: 30
Cze 2015
177
Gryffindor
#1
Shocked 
Dante Nigelus Greeneyes (Craysin)

Czarodziej pół krwi o pozytywnym stosunku do mugoli  jednocześnie z negatywnym nastawieniem do czarodzieji wyznających ideologię czystości krwi. Znaleziony 17 lutego 2071 roku pod drzwiami Norweskiego Sierocińca w Rjukan. Jego ulubionymi stworzeniami są pająki. Brzydzi się śmiercią spowodowaną chorobą - uważa to za słabość. Nie lubi szczurów ponieważ uważa je za brudne stworzenia przenoszące zarazki. Nie zna swojego prawdziwego pochodzenia. Jego biologicznym dziadkiem jest Donovan Craysin. 


Wygląd
[Obrazek: foPogoo.png]

Charakter
Chłopiec, przed którym dopiero odkryto tajemnice magii, niezwykle zgłodniał. Głód ten był jedynie początkiem rządzy, jaką okazała się chęć posiadania jak największej czarodziejskiej wiedzy. Wraz z nauką, czytaniem i poznawaniem swojego nowego życia, przychodzi do nas ambicja, chęć postawienia się w innej perspektywie, osiągnięcia czegoś i stania się kimś, kimś lepszym i nieprzeciętnym. Czasami słyszymy głos w naszej głowie, odzywa się, szeptając słowa: "Dostałeś ten dar, to nagroda, wyróżnienie, nie możesz jej zmarnować! Nikt nie może Ci odebrać Twojego skarbu, Twojej wyjątkowości, w pełni sobie na to zasłużyłeś! A inni?".

Dante, zazwyczaj cichy i skryty, dusi w sobie emocje i rzadko je pokazuje. Nie znosi zasad - uważa, że skoro życie nie było sprawiedliwe wobec niego to dlaczego on ma być sprawiedliwy wobec innych? Ma się za lepszego od reszty, chociaż nie zawsze to po nim widać. Wyjątkami są momenty, w których może udowodnić swoją wyższość chociażby poprzez rywalizację w jak najbardziej magicznie możliwy sposób. Chłopak potrafi być miły dla osób, które mogą otworzyć mu kolejna bramkę ku wiedzy bądź  może je wykorzystać w przyszłości. Uwielbia się mścić w każdy najdrobniejszy możliwy sposób, zyskując przy tym pewność siebie. Dodatkowo jest zdeterminowany w każdym postawionym przez siebie celu. Mimo wszystko jedną z ważniejszych dla niego rzeczy jest rodzina - chciałby wiedzieć jakby mu się z nią żyło. Żyło z rodziną, która by go prawdziwie pokochała.



Historia
Pamiętnik:
Część I



[Obrazek: 1idS8Tv.jpg]
Relacje:
I - Nie wiem czemu mi Pan tak bardzo zaufał. Mógł bym Pana słuchać w nieskończoność. Nie ma drugiej osoby, która zrobiła na mnie do tej pory tak ogromne pozytywne wrażenie. Nie tylko pod względem umiejętności, które są ogromne ale również pod względem historii, która jednocześnie bawi i uczy. Mało jest osób, przed którymi się otwieram. Panu udało się zdobyć ten klucz.

II - Mam mieszane uczucia. Raz czuje się wspierany, raz dostaje po mordzie. Trochę jak od ojca... Nie wiem czemu ale zdarzają się chwilę, że myślę o Panu jak o kimś bliskim, martwię się gdy Pan znika. Niezwykle interesują mnie Pana mroczne umiejętności, historia, którą Pan ukrywa. Ocenił mnie Pan raz jeden jedyny raz źle i pochopnie. Mam nadzieje, że zrozumiał Pan swój błąd - zranił mnie Pan i zawiódł.

III - Według jednego czarodzieja jestem Pana kopią. Może jest w tym jakaś racja. Jest Pan nauczycielem o ogromnej wszechstronnej wiedzy, jeszcze większym sercu, empatii i zasadach, których nie do końca potrafię pojąć. Bardzo Pana lubię jednak boje się, że zawiodę... 

IV - Faworyzacja, kolesiostwo, wybielanie swoich piesków, dwulicowość, chorągiewka, nie potrafi przyznać się do błędu, nie potrafi przyznać racji nawet gdy wie, że jest inaczej, wydaje wyroki bez chęci dokładnego rozpatrzenia za i przeciw. Potrafi trafić w czuły punkt. Mam nadzieje, że karma wróci i kiedyś się zemszczę. 

V - Widzę cię w odbiciu mojego lustra... masz tylko piękniejsze oczy. To, że nie potrafisz kłamać jest doprawdy uroczę... Oczywiście nie powiem Ci tego bo uznasz mnie za wariata... Tak czy inaczej ekscytują mnie twoje zainteresowania i charakter. Nie wiele jest osób, którym na prawdę ufam - ty jesteś jedną z nich. Mam nadzieje, że wiesz, że możesz na mnie liczyć.

VI - UWIELBIAM serio w każdym calu ten dziadzio jest zajebisty. Twoja forma przekazywania wiedzy, zagadki i wyjebanie na konsekwencje płynące z machania czarną magią na lewo i prawo wprawiają mnie w zachwyt. Jesteś w istocie potężny jednak nie tylko ze względu na wiek, historie ale też ze względu na silną wolę i charakter tutora? Mentora? Mam nadzieje, że cię nie zawiodę. Ha i raz Pana pokonałem! Zrobię z Pana wąsów amulet.

VII - Najbliższa mi osoba. Informacje zastrzeżone tajne. Nigdzie tego nie zapiszę i nie powiem w obawie, ze ktoś wykorzysta te informacje przeciwko tobie. Myślisz, że dlaczego nie mówię Ci głośno o wszystkim co czuje? Może właśnie ze względu na ciebie. Ufam bezgranicznie, gdybyś mnie zdradził tak jak ktoś... o kim wiesz - zabił bym na miejscu bez wahania. 


VIII - Zdradziłeś. Spotka cię kara. Jednak jeszcze nie teraz... Teraz było by to bardzo głupie. Gdy cię widzę... ogarnia mnie złość nad którą muszę nauczyć się panować... Mam nadzieje, że kiedyś zapiszę twoje nazwisko na tablicy nagrobka - już wybrałem miejsce.

IX - Starszy kolega. Mój pierwszy wzór do naśladowania? Pomogłeś mi na samym początku, gdy byłem zagubiony. Mimo wszystko jak nie będziesz odpisywał to nic cię nie uratuje przed kolejnym strzałem. Dobrze wiesz co o tobie myślę. I za wszystko dziękuje.

X - Urocza, przeżyliśmy razem tyle nie wiedząc o tym, że kiedyś spotkamy się w Hogwarcie. Znam twoje prawdziwe oblicze, uwielbiam Ci dokuczać ale pewnie dobrze wiesz, że zawsze będę cię traktował jak moją młodszą słodką siostrę. Możesz na mnie liczyć.



[Obrazek: tQGEOyG.png]
Dziedziny:

Eliksiry - Odnajduje w tej dziedzinie własnego siebie, czasami wkładam emocje do kociołka, zauważyłem, że wtedy eliksiry wychodzą silniejsze...  - Zaawansowany

Zaklęcia - Najbardziej magiczna dziedzina, trenuje każdego dnia najczęściej pod wieczór ucząc się każdego przydatnego zaklęcia, które mogło by mi pomóc w życiu. - XXX

Transmutacja - To nie nauka, to sztuka, pasja, hobby. Dzięki niej wyrażam siebie, czasem jest łatwiej przetransmutować coś niż powiedzieć co siedzi mi w głowie. - XXX

Zielarstwo - Chciał bym kiedyś stworzyć własną magiczną roślinę poprzez podlewanie ją eliksirami same lekcje nie są jednak inspirujące, może zmieni się to gdy zacznie się praktyka. - X

OPCM - Rozumiem na czym polega nauka tego przedmiotu... Staram się jednak zdobywać dodatkową wiedzę w tym zakresie na własną rękę. W końcu... by zrozumieć jak bronić się przed czarną magią najpierw trzeba ją poznać. -  XXX

Numerologia - Z całym szacunkiem, do Pani Manon. Po pierwszych zajęciach myślałem, że to jest jakiś syf, bujda, jak za pomocą liczb można dowiedzieć się o sobie tylu rzeczy? Nigdy nie pomyliłem się tak bardzo... Może to właśnie numerologia jest tym czego brakuje mi w walce ze złością i chęcią zemsty? Może powinienem skorzystać ze wskazówek i rad jakie mi daje? - XX

Cechy za HPP: Brak

Dziękuje Shiro za pomoc w poprawianiu tekstu i wiercenie mi dziury w brzuchu bym wreszcie stworzył tą postać.
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#2
Wstrzymuję.
Karta bardzo ładna i doskonale wiem, że jesteś doświadczonym graczem, ale jestem zmuszona się przyczepić do kilku aspektów historii.
Cytat:Chłopiec zaczął "praktykować" magię nieświadomą już od 5. roku życia - gdy chciał, mógł sprawić, aby jednej z opiekunek związały się sznurówki podczas schodzenia po schodach z miską pełną ubrań do wyprania. Kiedy padał deszcz, jego czarne włosy pozostawały suche, zaś jeżeli ktoś próbował zrobić mu krzywdę, obrywał znikąd ptasią kupą.
Jeżeli mówimy tutaj o nieświadomej magii przydałoby się pamiętać, że jej użycie nie było zgodne z wolą rzucającego i zachodziło w większości przypadków w wyniku silnych emocji, pod wpływem chwili. Pamiętajmy, że wciąż jest to postać zaledwie dziesięciolatka, a z opisu można wywnioskować, że zamiast nieświadomie posługiwać się magią używa on bezróżdżkowej. 
Jak dla mnie fragment do zmiany, zresztą tak samo jak:
Cytat:Dante nie chciał z nim rozmawiać, a by dać temu natrętnemu osobnikowi to dobrze do zrozumienia, zamachnął się ręką i strącił wazon z kwiatami, który rozbił się na wiele małych kawałków.
Cytat:Sprawił, aby kwiat zerwany przed chwilą nagle rozkwitł w jego dłoni.
3 dni na poprawę.
MrFrancuz
Adwokato



Donator

Posty: 147
Tematy: 30
Cze 2015
177
Gryffindor
#3
Poprawione!

Pisząc tą historię wyobrażałem sobie to tak jak był by to film, ten kwiatek tak tam pasował 💔
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#4
Nieścisłości wyjaśnione na pw i ładnie poprawione, więc karta zaakceptowana.
Postać trafia do...
[Obrazek: GnXTpe2.png]
Zgłoś się po rangę na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano mi kartę [link]
MrFrancuz
Adwokato



Donator

Posty: 147
Tematy: 30
Cze 2015
177
Gryffindor
#5
Pierwsza większa aktualizacja:

-Dodany wpis do pamiętnika.
-Relacje.
-Dziedziny.
Tyke_
Czarodziej




Posty: 28
Tematy: 10
Gru 2018
124
Ravenclaw
#6
Super Karta!
Nikt nie odpisuje na problemach technicznych to może tutaj mi pomożecie
Którą łatkę mam wgrać w obecnym patchu?

[Obrazek: yutXRG9.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.