Witaj!

[Dziecko] Frieda Ellis
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#1
[Obrazek: ht8xtSo.png]//soundtrack// Nie wiedziałam, że znajdę się tutaj. Przepraszam za kłopot.. Za co przepraszam? Mówiła, aby się nie poddawać.. a jednak to robi? Dlaczego? Mamo, gdzie jesteś? Złap mnie za dłoń, ich jest tutaj tak wiele! Nie rozumiem, nie rozumiem.. nie rozumiem.. pomocy. Oddajcie mi miejsce, w którym czułam się bezpiecznie! Widzę cię! Dlaczego odchodzisz? Nie, nie, nie... wróć, proszę! Nie rozumiem, nie rozumiem... nie rozumiem... Zaczekaj, jesteś za szybka! Nie zrobiłam nic złego, prawda? To nie jest powód, dla którego odeszłaś? Dlaczego nigdy nic nie mówiłaś? Dlaczego usłyszałam, że jestem zła? Nie sprostałam twym oczekiwaniom? Proszę... wróć. Poprawię się, będę idealna, tak jak oczekiwałaś. Nie odchodź, przecież widzę jak uciekasz! Dlaczego się mnie boisz? Nie chciałam cię przestraszyć. \\

 [Obrazek: Bhco0bf.png] [Obrazek: ezwZAIo.png] [Obrazek: xtzdfW4.png] 

"Frieda... Pamiętaj, musisz być silna. Choćby nie wiem co się stało, musisz sobie uświadomić, że to TY jesteś wybawicielką. Spójrz na siebie. Jesteś przepiękna.. Twoje delikatne dłonie mogłyby przenosić góry. Jesteś wybawicielką, jesteś, jesteś... Moja księżniczko. Twe wyróżniające się swym kolorem długie włosy. Odzwierciedlenie ideału. Nie masz w sobie wad. Powinnaś być tego świadoma. Jesteś zobowiązana do tego, aby sprostać mym oczekiwaniom. Ona musiała odejść. Inaczej nie skupiłabyś się na tym, co najważniejsze. Pokaż innym, że jesteś potężna. Spójrz, spójrz... Jakie piękne, jak tafla wody, znajdująca się w tym jeziorze. Jak szkło, po którym stąpamy odkąd pojawiłaś się na tym świecie.. Chwila, nie powinienem tego mówić. Wybacz księżniczko. Nie złość się na mnie. Zresztą, nigdy się nie złościsz, jesteś idealna. I-d-e-a-l-n-a.
Taka malutka, drobna. Nie jesteś najwyższa, nigdy nie będziesz, ale czy to coś złego? Wystarczy, że oczarujesz ich swymi błękitnymi oczyskami. Podejdź do mnie, zwiążemy twe włosy. Przypudrujemy nosek, mała laleczko. Stworzona, aby rządzić, aby dzielić i łączyć jednostki. Przywódczyni. Tego od ciebie wymagam. Zerknij w lustro. Nie uważasz, że jesteś piękna? Nauczę cię wszystkiego, co powinnaś wiedzieć. Będziesz rządzić.
Cóż za przepiękna suknia! Granat połączony z czerwienią.. idealnie pasujący do twej bladej twarzyczki i podkreślonych, czerwonych ust. Nie mogę się na ciebie napatrzeć. Czy to nie za wiele? Zostawmy te buciki. Wyglądasz dobrze. Nie powinnaś się jeszcze wyróżniać, choć wiem, że to niełatwe. Zwłaszcza w twoim przypadku. Chociaż... może jednak te? Chodź, przymierzysz."


 [Obrazek: dcvunF8.png] "Musisz od czasu do czasu udawać kogoś, kim tak naprawdę nie jesteś. Lud nie pokocha cię za szczerość. Pokochają cię za to, w jaki sposób będziesz się przed nimi prezentować. Dla każdego powinnaś być ideałem, nawet w samym charakterze. Musisz być zmienną. Musisz się dostosować do społeczeństwa. To nie jest złe, ale uważasz, że ktoś polubi cię taką, jaką jesteś? Nieśmiała i życzliwa.. to nie są złe cechy, ale nikt nie lubi cichych ludzi. Musisz wychodzić przed szereg i świecić w blasku światła, które na ciebie pada. [Dlaczego muszę taka być? Nie potrafię rozmawiać z innymi. Byłam zamknięta w tym miejscu, a teraz... mam po prostu spotkać kogoś innego?] Chciałbym, aby uważali cię za dobrą osobę, abyś pokazała im, że świat, w którym jesteś obecna może być naprawdę piękny."

[Obrazek: L8dyJLA.png] [Obrazek: YkirnZj.png] [Obrazek: ldoJFLu.png]

[HAPEL POINTS]
"Doremi Fasola... Jak to nie potrafisz? Przecież idzie ci świetnie. Jesteś wspaniała.
Nie panikuj! Spokojnie.. nic się nie stało. Na złamanie plaster? Frieda, wszystko w porządku, skarbie?
Pomyśl o tym, jaka jest twa siła umysłu. Nikt cię nie powstrzyma.
Musisz oszukać przeznaczenie." 

[Dodatkowe informacje. Całkiem niepotrzebne. Dla ciekawych.]
"Nie wiemy, kim tak naprawdę jest. Nie wiadomo skąd się wzięła, kim są jej rodzice, a jedyne imię, którym się przedstawia to Frieda. Przybyła z miejsca, do którego podobno nie mamy dostępu. Rzadko kiedy również przyznaje się do swojego nazwiska. Za każdym razem, gdy je wypowiada, można usłyszeć skruchę, a może i w pewnym stopniu obrzydzenie... Trudno nam zrozumieć tę dziewczynkę. Wygląda, jakby potrzebowała pomocy, jednak nie chwyta naszych dłoni. Powiedziała, że ma sześć lat, a może siedem? Tak naprawdę sama nie jest w stanie zliczyć.
Przybyła do nas wielka niewiadoma, skryta w sobie."
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#2
Akceptuję!

HPP pewnie sama sobie odejmiesz, więc spoko! Miłej gry!
Robercik
Zwiedzać Rzym stolicę mych łez...




Posty: 40
Tematy: 5
Cze 2020
22
Hufflepuff
#3
Fajna postać  Big Grin



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.