Witaj!

Karta postaci Jacob John Benson - Uczeń Klasa 1
kubsoneq1905
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2020
0
Gryffindor
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Jacob John Benson



STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Limpsfield Chart, Ridlands Groove 15

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Moja postać jest bardzo dobrze rozwinięta fizycznie jak na swój wiek, od dziecka preferowała grać w piłkę nożną lub uprawiać sporty typu bieganie i stawia zawsze sprawność fizyczną ponad wiedzę teoretyczną, to właśnie dzięki temu że pochodzi z bardzo małej wioski w pobliżu londynu a jej rodzice są rolnikami ma zamiłowanie do natury i nie boi się pracy fizycznej czy brudzenia sobie rąk. Z natury jest spokojnym człowiekiem i bardzo ciężko mu podnieść ciśnienie, lecz jak ktoś zajdzie mu za skóre to może być pewien że nie wyjdzie z tego cało. Cechuje go również asertywność, gdyż jest człowiekiem który dobrze wie czego chce i zawsze szuka sposobu by osiągnąć swój cel. Lubi pomagać ludziom w potrzebie i nigdy nie waha się gdy trzeba do kogoś wyciągnąć pomocną dłoń. Żyje cytatem z Williama Shakespear'a : "Lepiej być o trzy godziny za wcześnie niż o minutę za późno" co jest odzwierciedleniem jego punktualności.

HISTORIA POSTACI:
Jak już wspominałem moi rodzice to zwykli rolnicy, nigdy nie spodziewałem się że zostanę czarodziejem a o świecie magii dowiedziałem się od babci w wieku 8 lat, to ona opowiadała mi o smokach, jednorożcach i centaurach, o tym że jestem czarodziejem dowiedziałem się pewnego dnia gdy pracowałem z tatą w polu przy wykopywaniu ziemniaków, byłem tak zmęczony że pomyślałem że fajnie by było jakby te ziemniaki same wskoczyły na wóz, a nie trzeba było ich wrzucać na wóz rękami i po chwili tak właśnie się stało, patrzyłem na lewitujące ziemniaki lądujące w wozie, oczywiście tata o niczym nie wiedział i tylko pochwalił mnie że tak dobrze pracuję, lecz gdy opowiedziałem te historie babci ona uparła się żeby mnie wysłać do Hogwartu
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#2
Bardzo ciekawa postać, ale muszę się niestety do kilku rzeczy przyczepić i wstrzymać kartę postaci.

1. Postać ma fioletowe włosy na wizerunku - nie jest to naturalny kolor włosów. Jak najbardziej można go osiągnąć farbowaniem albo eliksirami, ale same z siebie włosy fioletowe nie są.
2. Byłoby super gdybyś rozpisał charakter postaci. Na ten moment jego większość to wygląd fizyczny i fragmenty historii, a nie cechy charakteru, które są potrzebne do przydzielenia postaci do domu.
kubsoneq1905
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2020
0
Gryffindor
#3
Ewka02 napisał(a): (05.10.2020 18:09)Bardzo ciekawa postać, ale muszę się niestety do kilku rzeczy przyczepić i wstrzymać kartę postaci.

1. Postać ma fioletowe włosy na wizerunku - nie jest to naturalny kolor włosów. Jak najbardziej można go osiągnąć farbowaniem albo eliksirami, ale same z siebie włosy fioletowe nie są.
2. Byłoby super gdybyś rozpisał charakter postaci. Na ten moment jego większość to wygląd fizyczny i fragmenty historii, a nie cechy charakteru, które są potrzebne do przydzielenia postaci do domu.
Już poprawione Smile
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#4
Karta zaakceptowana
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Po wejściu na serwer zgłoś się po rangę pisząc /helpop moja karta została zaakceptowana [link do karty]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.