Witaj!

Karta postaci Charli Chaplin - Uczeń Klasa 1
Kaloleklolek
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Charli Chaplin


STATUS KRWI
75%


MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
London, Long Street 14


WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor


CHARAKTER POSTACI:
Uważam że moja postać jest bardzo odważny i pomocny. Jest bardzo wrażliwy i emocjonalny. Lubi opowiadać o swoich przygodach. Lubi zawierać nowe przyjaźnie. Bardzo chcę znaleść swoją drugą połówkę. Jest mądry i lubiany.


HISTORIA POSTACI:
Moje dzieciństwo było zarówno szczęśliwe i smutne. Mieszkałem z moimi rodzicami i dziadkami. Dziadkowie od strony taty to mugole, a od strony mamy to czarodzieje. Niestety moi dziadkowie zmarli gdy miałem 6 lat. Jako 8 latek rodzice zaczeli mi opowiadać o świecie magii. Moi rodzice zajmują się fantastycznymi zwierzętami. Ja zamiast zwierząt bardziej lubię mikstury. Ale zwierzęta też są fajne.
P.S. Błagam przyjmijcie mnie


Załączone pliki
.png   eb5f7b59868afd49.png (Rozmiar: 1.58 KB / Pobrań: 58)
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
Ponownie wstrzymuje!

1) We wcześniejszym podaniu prosiłem cię, abyś zmienił status krwi na mniejszy od 100%. Dostępne statusy to: 0%, 25%, 50% i 75%.

2) Nadal nie widzę zdjęcia postaci. Tak jak mówiłem wcześniej, zdjęcie wystarczy wrzucić na stronę Imgur.

3) Następnym razem nie dodawaj nowej karty postaci, a zedytuj te aktualne.

W razie problemów możesz napisać do mnie na discordzie. 
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#3
Niech już będzie.. Widzę że się starasz, więc nie będę dłużej czepiał się szczegółów. Twoja postać trafia do GRYFFINDOR!

W razie problemów z rozgrywka RP możesz poprosić moderację o specjalna szkółkę, która podszkoli twoje umiejętności. Możesz również przeczytać poradniki w odpowiedniej zakładce na forum. Widzimy się w grze!

[Po wejściu na serwer zgłoś się po range ucznia za pomocą komendy /helpop



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.