Witaj!

Karta postaci Angela White - Uczeń Klasa 1
Aniołek
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Paż 2020
0
Hufflepuff
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Angela Taylor
                              [Obrazek: 0770-rudy-balagan-lt3.jpg]

STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Baker street

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
Jestem osobą cichą, ale inteligentną. Jestem zmotywowana, wytrwale dążę do celów, które sobie wyznaczam. Jestem ambitna ale nie dążę po trupach do celu. Mam dobre serduszko i lubię pomagać innym. Ludzie określają mnie jako miłą i zabawną osobę.

HISTORIA POSTACI:
Mój ojciec był czarodziejem a mama mugolką. Tata zmarł kiedy byłam mała. Mam dwóch braci i siostrę ale jak narazie tylko u mnie wykryto talent magiczny. Odkąd byłam mała moje rodzeństwo śmiało się z różnych rzeczy, które zdarzało mi się nieumyślnie robić. Pewnego dnia, dostałam list z hogwartu. Na początku myślałam że ktoś robi sobie żarty, ale niedługo później, kiedy byłam w galerii z mamą, podszedł do mnie dziwnie ubrany pan i wyjaśnił mi wszystko.
Robercik
Zwiedzać Rzym stolicę mych łez...




Posty: 40
Tematy: 5
Cze 2020
22
Hufflepuff
#2
Od razu powiem zanim ktoś sprawdzi nie możęsz mieć nazwiska White iż jest to nazwisko Rodowe czyli musiałabyś mieć zgodę od głowy rodu!
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#3
Karta wstrzymana

1. Nie widzę wizerunku Twojej postaci. Upewnij się, że link, który jest podany ma zakończenie .jpg albo .png
2. Cała reszta karty jest w porządku. Jedyne do czego mogę się przyczepić to fragment o osobie, która podeszła do postaci w galerii. Takie rzeczy się raczej nie dzieją przed dostaniem listu.
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#4
Odrzucam

Czas na poprawę minął



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.