Witaj!

Karta postaci Snowdrop Evans - Uczeń Klasa 1
vica192837465
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Snowdrop Evans

[Obrazek: 77243777356]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Chelmsford, Victoria Rd 15

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Uważam się za osobę ponad przecietnie sprytną, w kilka chwil umiem znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. Zazwyczaj jestem miła, pod warunkiem że ktoś nie zajdzie mi za skórę. Wtedy bywam zwyczajnie wredna. Jeśli mój przyjaciel narzekałby na kogoś, a ta osoba zrobiłabym mu coś ( złamała serce, wyśmiewała, gnębiła) byłabym w stanie potraktować ja jakimś ostrzejszym zaklęciem.

HISTORIA POSTACI:
Kilka dni przed moimi urodzinami rodzice zapytali się co chciałabym dostać n urodziny. Jako dziecko czarodzieji od razu odpowiedziałam że list do Hogwartu. Oni na to się zaśmiali a gdy moja o rok młodsza siostra dowiedziała się o tym że rozmawiamy o szkole magii od razu do nas zbiegła. Od zawsze wiedziałam że takie coś jak czary istnieje chociaż rodzice starali się nie stosować ich za dużo w domu. Twierdzili że to tylko popsuje nam głowy. Oboje rodziców jest czarodziejami czystokrwistymi chociaż z mniej popularnych rodów. Tak właściwie to mało osób wiedziało o tym że jesteśmy czystkokkrwiści.
Vildan
Fanka kawusi



Weryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#2
Dzień dobry, na ten moment karta postaci zostaje wstrzymana.

1. Personalia są do zmiany - Evans jest nazwiskiem kanonicznym, tak więc nie może zostać użyte przy tworzeniu nowej postaci. Pamiętaj, by zmienić nazwisko nie tylko w treści wątku, ale też w jego temacie!
2. Obrazek do wyglądu postaci nie działa. Proszę o wstawienie linku z rozszerzeniem .png, aby grafika poprawnie się wyświetlała.
3. Podane przez Ciebie informacje dotyczące statusu krwi wykluczają się. 50% to półkrwi, zaś w historii napisano, że rodzice są czystej krwi. Aby posiadać status czystej krwi, należy mieć na to zgodę lub otrzymać możliwość gry jako dziecko w jednym z istniejących na serwerze czystokrwistych rodów. W tym wypadku sugeruję zmianę statusu krwi rodziców na półkrwi.

Na poprawę masz 3 dni, powodzenia!

W przypadku pytań dotyczących karty postaci lub rozpoczęcia rozgrywki na serwerze, napisz do mnie na discordzie, a postaram się pomóc: Vildan#1033

EDIT: Odrzucam, czas na poprawę minął.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.