Witaj!

Karta postaci Alexa Lovetta - Uczeń Klasa 1
Danton
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2020
0
#1
                                                                                        INFORMACJE PERSONALNE:

Imię i nazwisko:
Alex Lovett

 
STATUS KRWI
0%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Oxford Street 173/44

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
Alex jest osobą bystrą i inteligentną przez co uważa się lepszym od innych ludzi, ale nie daje tego po sobie poznać. Nic nie bierze za pewnik i stara się podawać w wątpliwość każdą rzecz i definicje którą napotka. Niektórzy przez to uważają go za dziwaka. Alex jest także uzdolniony muzycznie. Od dziecka gra na pianinie i gitarze, czasem komponuje proste piosenki. Nie znosi lenistwa i marnotrawstwa potencjału.

HISTORIA POSTACI:
Alex pochodzi z rodziny z wyższej klasy średniej. Jego rodzice, chcąc zapewnić mu odpowiednią edukację, od dziecka posyłali go na dodatkowe zajęcia i kursy językowe. Bardzo lubił się uczyć, ale natłok obowiązków go przytłaczał. Chłopak nie miał za dużo czasu dla siebie, jedyną jego odskocznią od życia była muzyka. Pewnego razu grając na pianinie jego mama weszła do salonu, gdzie stał instrument. Alex  uśmiechnął się do matki, ale grał dalej. Kiedy skończył utwór zauważył, że jego rodzicielka nie ruszała się. Dopiero kiedy spróbował ją popchnąć ocknęła się nie pamiętając o tym wydarzeniu. Po tym zdarzeniu wiedział, że coś jest z nim nie tak.
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#2
Wstrzymuje!

Już chciałam zaakceptować, ale masz dwa nazwiska (jedno w tytule a drugie w treści) i nie wiem, na które patrzeć. Jeśli White to musisz je zmienić na inne - jest to nazwisko jednego z rodów czystokrwistych na serwerze. Poza tym wszystko jest okej! Daj znać jak poprawisz, bo reszta okej!

Teraz akceptuje!
Twoim domem będzie...
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Wejdź na serwer i za pomocą komendy /helpop Zaakceptowano mi kartę [link] zgłoś się po odpowiednią range.
Miłej gry! Heart



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.