Witaj!

Podanie na Ucznia
Kssonk
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 3
Kwi 2020
2
Hufflepuff
#1
Informacje personalne:
Imię i Nazwisko:
Dabi Walsh


https://i.imgur.com/y4WwmY4.jpg
moja postać wygląda tak tylko zamiast oczu koloru czerwonego jak to jest na tym zdjęciu ma mieć brązowe
Status krwi:
50%
Miejsce Zamieszkania:

Londyn, Baker street
Wymarzony Dom w Hogwarcie:
Ravenclaw
Charakter Postaci:
Dabi jest często wesołym i przyjaźnie nastawionym chłopcem. Mimo wszystko jest realistą i stara się myśleć racjonalnie. Szanuje on osoby pozytywnie nastawione osoby które znają swoją wartości i są pewne siebie. Zawsze stara się pomagać osobom słabszym. Interesują go magiczne stworzenia uważa je za ciekawe. Mimo ze fascynują go magiczne stworzenia uwielbia on również te nie magiczne poza węży których nienawidzi.
Historia postaci:
Dabi pochodzi z rodziny w której tylko osoby od strony matka są czarodziejami a ojca mugolami. Od najmłodszych lat był odpychany przez ojca który faworyzował jego starszego brata który nie wykazywał magicznych zdolności. Z tego powodu mataka spierała się z decyzją ojca Dabiego który chciał żeby Dabi poszedł do mugolskiej szkoły zamiast do Hogwartu co skutkowało rozwodem. Po rozwodzie rodziców Dabiego zamieszkał on z matką i jego babcią. Zerwał on kontakt z mugolskim ojcem. Matka zaczeła podawać mu elixir do zmiany koloru włosów i żeby ojciec go nie rozpoznał gdyż mieszkali dalej oni w tym samy mieście. Matka również w trosce o to że Dabi będzie odczuwał tęsknotę za ojcem postanowiła poświęcać mu jak najwięcej uwagi jednak nie rozpieszczała go by nie wyrósł na osobę zbyt dumną.
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#2
Karta wstrzymana

Całość jest napisana ładnie, jednak muszę się przyczepić do wyglądu postaci. Ani biały kolor włosów ani czerwone oczy nie są cechami występującymi naturalnie. Zmień wizerunek postaci lub uzasadnij w opisie wyglądu dlaczego postać wygląda tak, a nie inaczej (np. używa eliksirów do zmiany koloru włosów).
Kssonk
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 3
Kwi 2020
2
Hufflepuff
#3
Ewka02 napisał(a): (15.10.2020 20:41)Karta wstrzymana

Całość jest napisana ładnie, jednak muszę się przyczepić do wyglądu postaci. Ani biały kolor włosów ani czerwone oczy nie są cechami występującymi naturalnie. Zmień wizerunek postaci lub uzasadnij w opisie wyglądu dlaczego postać wygląda tak, a nie inaczej (np. używa eliksirów do zmiany koloru włosów).
Już poprawiłem to dają ze jest mu podawany elixir. 
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#4
Karta dalej wstrzymana

Nie do końca jasno się wyraziłam zupełnie zapominając, że nowi gracze nie znają jeszcze systemów  Ups..

Jak najbardziej eliksir zmiany koloru włosów istnieje na naszym serwerze, możesz go stworzyć i podawać postaci, by miała białe włosy. Jeśli chodzi natomiast o oczy to nie posiadamy takiego specyfiku - kolor oczu postaci musi więc być naturalnie występującym kolorem (jeśli pasuje Ci ten konkretny wizerunek to zaznacz po prostu, że postać ma inny kolor oczu).
Kssonk
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 3
Kwi 2020
2
Hufflepuff
#5
Ewka02 napisał(a): (16.10.2020 20:58)Karta dalej wstrzymana

Nie do końca jasno się wyraziłam zupełnie zapominając, że nowi gracze nie znają jeszcze systemów  Ups..

Jak najbardziej eliksir zmiany koloru włosów istnieje na naszym serwerze, możesz go stworzyć i podawać postaci, by miała białe włosy. Jeśli chodzi natomiast o oczy to nie posiadamy takiego specyfiku - kolor oczu postaci musi więc być naturalnie występującym kolorem (jeśli pasuje Ci ten konkretny wizerunek to zaznacz po prostu, że postać ma inny kolor oczu).
Zaznaczyłem ze ma dziwny kolor oczu czy to wystarczy bo już bardzo chciał bym zacząć gre na serverze
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#6
Nie wystarczy, ponieważ, jak Ci tłumaczę, kolor oczu ma być naturalny. Zmień na naturalny i zaakceptuję kartę.
Kssonk
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 3
Kwi 2020
2
Hufflepuff
#7
Ewka02 napisał(a): (16.10.2020 22:14)Nie wystarczy, ponieważ, jak Ci tłumaczę, kolor oczu ma być naturalny. Zmień na naturalny i zaakceptuję kartę.
nie wiem czy chodziło ci o to bym zaznaczył ze moja postać ma inny kolor oczu niż na obrazku to zaznaczyłem ze ma inne w opisie czy teraz wysztko pasuje
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#8
Karta zaakceptowana

W takim razie ja niejasno się wyraziłam, ale już jest w porządku.

Twoja postać trafia do:
[Obrazek: N8E9j5b.png]
Po wejściu na serwer poproś o rangę pisząc /helpop Moja karta została zaakceptowana [link do karty].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.