Witaj!

Karta postaci Draco Jackson - Uczeń Klasa 1
CZIPSOL
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Draco Jackson


STATUS KRWI
25%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn,  Zenoria Street 9

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Jestem osobą towarzyską, ale i chciwą. Gdy widzę, że komuś idzie lepiej to próbuje jej przeszkodzić. Od dziecka, gdy odkryłem swoje umiejętności magiczne. Wykorzystywałem je na zły sposób, gdyż nie wiedziałem o magii. Mam kilku przyjaciół z którymi, dręczę młodszych. Jestem także osobą inteligentną, gdyż nauka przychodzi mi bardzo łatwo.

HISTORIA POSTACI:
Urodzony w lutym '74 roku przez Jacoba i Lilly Jackson. Jego rodzice są niemagami, lecz dziadek Draca był czarodziejem, dlatego Draco odziedziczył po nim umięjętność czarowania. W wieku 8 lat podczas gry w piłkę z kolegami po zfaulowaniu zdenerwował się i sprawił, że piłka z dużą prędkościa uderzyła kolege w twarz. Draco przestraszył się i postanowił już nigdy nie czarować. Następnego dnia do jego domu przyszli rodzice poszkodowanego kolegi. Po godzinnej rozmowy rodzice Draco przyszli do jego pokoju i opowiedzieli mu o tym, że jego dziadek był czarodziejem tak jak on. Draco uśmiechnął sie i jednak nie spełnił swego postanowienia.
Vildan
Fanka kawusi



Weryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#2
Witam, na ten moment karta postaci zostaje wstrzymana, ponieważ wymaga kilku poprawek.

1. Obrazek z wyglądem postaci nie działa, proszę więc o poprawę linku na taki, który zawiera rozszerzenie .png, by wyświetlał się poprawnie.
2. Jeżeli rodzice są mugolami, a dziadek czarodziejem, to maksymalny % przy statusie krwi powinien wynosić 25%.
3. Postać w aktualnej klasie [1 OOC] nie mogła urodzić się w 2009 roku. W tym momencie na serwerze mamy '85 rok bliżej nieokreślonego stulecia, tak więc rok urodzenia twojej postaci to '71 rok, zakładając, że w tym momencie kończy trzeci rok nauki w Hogwarcie (ponieważ teraz mamy końcówkę roku i klasa [1 OOC] właśnie kończy 3 rok nauki). Jeżeli chcesz rozpocząć rozgrywkę w nowym roku szkolnym, rokiem urodzenia będzie odpowiednio '74 rok.

Na poprawę masz 3 dni, powodzenia!

W razie pytań lub problemów z kartą postaci lub rozpoczęciem rozgrywki na serwerze, napisz do mnie na discordzie, a postaram się pomóc: Vildan#1033
CZIPSOL
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2020
0
#3
Vildan napisał(a): (18.10.2020 03:36)Witam, na ten moment karta postaci zostaje wstrzymana, ponieważ wymaga kilku poprawek.

1. Obrazek z wyglądem postaci nie działa, proszę więc o poprawę linku na taki, który zawiera rozszerzenie .png, by wyświetlał się poprawnie.
2. Jeżeli rodzice są mugolami, a dziadek czarodziejem, to maksymalny % przy statusie krwi powinien wynosić 25%.
3. Postać w aktualnej klasie [1 OOC] nie mogła urodzić się w 2009 roku. W tym momencie na serwerze mamy '85 rok bliżej nieokreślonego stulecia, tak więc rok urodzenia twojej postaci to '71 rok, zakładając, że w tym momencie kończy trzeci rok nauki w Hogwarcie (ponieważ teraz mamy końcówkę roku i klasa [1 OOC] właśnie kończy 3 rok nauki). Jeżeli chcesz rozpocząć rozgrywkę w nowym roku szkolnym, rokiem urodzenia będzie odpowiednio '74 rok.

Na poprawę masz 3 dni, powodzenia!

W razie pytań lub problemów z kartą postaci lub rozpoczęciem rozgrywki na serwerze, napisz do mnie na discordzie, a postaram się pomóc: Vildan#1033

Gdzie mogę zmienić status krwi?
Vildan
Fanka kawusi



Weryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#4
Status krwi już został zmieniony w wątku jak widzę, jednak nie zastosowałeś się do uwagi o roku urodzenia. Postać nie mogła urodzić się w 1974 roku, tak jak pisałam mamy bliżej nieokreślone stulecie, ale po wydarzeniach związanych z Harrym Potterem i Voldemortem. Tak więc zmień proszę rok urodzenia na '74 (dosłownie tak wpisz) i będzie wszystko w porządku. Pozdrawiam!
Vildan
Fanka kawusi



Weryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#5
Widzę, że poprawione, więc karta postaci zaakceptowana! Twój dom to...

[Obrazek: GnXTpe2.png]
Aby rozpocząć rozgrywkę, prześlij w grze prośbę o rangę za pomocą komendy /helpop,
dołączając do wiadomości link do tego wątku.

Przykład:
/helpop Zaakceptowano moją kartę, proszę o rangę: [w tym miejscu umieść link do karty postaci]


Życzę miłej gry!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.