Witaj!

Karta postaci Cora Smith - Uczeń Klasa 1
Julkayolo
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Cora Smith

[Obrazek: imgres?imgurl=htt]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn Long street 4

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Wredna perfidna ceniczna

HISTORIA POSTACI:
Jej mama byla mugolem a tata Czarodziejem dowiedziala sie o swiecie magii dopiero gdy miala 7 lat
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#2
Wstrzymuję.
1. Nazwisko postaci do zmiany - na serwerze istnieje już czystokrwisty ród, który nosi właśnie nazwisko Smith.
2. Obrazek przedstawiający wygląd postaci się nie wyświetla. Wrzuć go na imgur.com i skopiuj adres obrazu, po czym wklej go tutaj. Ewentulanie możesz też opisać wygląd postaci w kilku zdaniach.
3. Rozpisz nieco charakter, ponieważ na ten moment nie jestem w stanie przydzielić Twojej postaci do żadnego z domów. Pamiętaj, że do Slytherinu nie trafiają tylko niemiłe osoby.
4. Historia również do wzbogacenia o kilka zdań. Chciałabym dowiedzieć się co działo się z postacią przed Hogwartem - możesz opisać jakie miała relacje z rodzicami, w jaki sposób dowiedziała się o świecie magii oraz moment otrzymania listu z Hogwartu i zakupów na Pokątnej.
Pamiętaj, żeby poprawić wątek poprzez jego edycję :)
3 dni na poprawę.
W przypadku problemów z Kartą Postaci można śmiało pisać do mnie na Discordzie - Tenshi#7716
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#3
Odrzucam, czas minął.
W przypadku problemów z Kartą Postaci można śmiało pisać do mnie na Discordzie - Tenshi#7716



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.