Witaj!

Karta postaci Ava Wilson - Uczeń Klasa 1
klaudia9001
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2020
0
#3
Ewka02 napisał(a): (16.10.2020 23:32)Karta wstrzymana

1. Aby obraz działał upewnij się, że link jest zakończony na .jpg albo .png. Najłatwiej to osiągnąć wrzucając obraz na imgur.com i kopiując adres obrazu
2. Charakter jest w porządku. Szkoda, że opisuje postać jedynie w superlatywach (podczas edytowania karty możesz pomyśleć o dodaniu jakiejś cechy negatywnej, by postać była bardziej realistyczna), ale jest napisany w sposób zrozumiały.
3. Co do historii... niestety ale jest ona dla mnie nie do końca zrozumiała. Opisuje fragment objawienia mocy, jednak nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego szyba wyparowała - moc objawia się podczas silnych emocji, fajnie y było gdybyś nakreśliła jaki te emocje mają wpływ na sytuację.
Dodatkowo pomyśl o zawarciu w historii jeszcze kilku innych faktów jak na przykład informacji o rodzeństwie - podczas gry może się zdarzyć, że będziesz się do niej odwoływać, byłoby więc fajnie, gdyby była ładnie zarysowana.
Edytowałam post ale dodały się tam dziwne znaki i to ma być bez tego.



Wiadomości w tym wątku
RE: Karta postaci Ava Wilson - Uczeń Klasa 1 - przez klaudia9001 - 16.10.2020 23:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.