Witaj!

Karta postaci Calvin Carney - Uczeń Klasa 1
Kacpererr
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Calvin Carney

[Obrazek: FnI18AH]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Ashmore Road 13

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Jestem wytrwały i sprytny, chcę być aurorem. Ciężko znaleźć człowieka który mógłby zostać moim przyjacielem, dlatego ich już nie szukam. Zawsze stawiam na swoje i mam swoje zdanie. Nie obchodzi mnie co ludzie o mnie myślą. Inspirują mnie czary, szczególnie pomocne w walce. Uwielbiam pojedynki magiczne.
HISTORIA POSTACI:
Nie jestem czystej krwi, mój tata jest mugolem a moja mama utalentowanym magiem. Miałem kiedyś brata mugola, który zginął w wypadku samochodowym. Swój talent magiczny odkryłem, gdy byłem bardzo smutny
i przedmioty wokół mnie zaczęły lewitować. Na 11 urodziny dostałem list z Hogwartu, dzień później poszedłem z mamą na ulicę pokątną zrobić odpowiednie zakupy. Kupiłem sowę, kociołek itp. , różdżkę kupiłem u Olivandera rdzeń mam taki sam jak mama czyli włókno smoczego serca.
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#2
Karta wstrzymana!

Tak sobie czytam tą kartę, czytam i nieodparcie kojarzy mi się z pewnym memem:
Karta zbyt mocno inspirowana inną: https://hapel.pl/forum/showthread.php?ti...pid=108102

Edytuj ją wymyślając własną postać, nie kopiuj od innych. Zmianie musi ulec więc charakter, historia i adres zamieszkania.

Gdybyś potrzebował pomocy odezwij się do mnie na discordzie: Ewa#9583
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#3
Karta zaakceptowana!

Pamiętaj tylko, że różdżkę losuje się na serwerze więc może się nie udać włókno smocze.
[Obrazek: 58FGqR8.png]

Po wejściu na serwer zgłoś się po rangę pisząc /helpop moja karta została zaakceptowana [link do karty]

Miłej gry!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.