Witaj!

Karta postaci Sirius Dark - Uczeń Klasa 1
Nikplay_
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Sirius Dark

[Obrazek: 8802c7ffe9b35fa0f1723f2214f23051.jpg]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Long Street 2

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
Jako dziecko bardzo szybko nauczyłem się czytać, czytałem dużo o magi i magicznych zwierzętach. Ogólnie przewyższałem inteligencją niektóre dzieci. Lubię też bez interesownie pomagać nie tylko ludziom. Zamiast gonić za piłką wolałem chodzić do lasu i szukać różnych zwierząt i obserwować co robią. Uważałem to za bardzo interesujące. Ponieważ kto nie chciał by zobaczyć ja np wiewiórka zakopuje orzechy na zimę.

HISTORIA POSTACI:
Żyłem w niezamożnej ale też nie biednej rodzinie. Generalnie żyłem tak jak przeciętne dzieci w angli poza moimi kilkoma cechami charakteru ale to mniesza. Jak byłem dzieckiem zobaczyłem 3 dzieciaków którzy dręczyli bezdomnego psa, uwielbiałem zwierzęta więc postanowiłem go obronić. Gdy podszedłem do nich i krzyknąłem zostawcie go oni tylko parsknęli śmiechem i powiedzieli "bo co nam zrobisz?". Zdenerwowałem się i jeden z nich nagle zaczął lewitować dwójka z nich uciekła. Gdy przestał lewitować od razu uciekł. 
Lecz spotkała mnie też kiedyś jedna tragedia która namieszała trochę w moim życiu. Gdy jechaliśmy z rodzicami w góry w połowie drogi gdy było ciemno, zaczął padać śnieg i generalnie warunki atmosferyczne nie były zbyt dobre. Nagle zebrało się na silne podmuchy wiatru przez które nasz samochód wpadł w poślizg i dachowaliśmy. Ojciec złamał rękę mi jakimś cudem nic większego się nie stało ale z matką było gorzej gdy lekarze ją zabrali zapadła w śpiączkę. 
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#2
Wstrzymuję, 3 dni na poprawę 

Po pierwsze, dodaj proszę zdjęcie w formacie jpg lub png, bo go nie widać. 
Poza tym, rozwiń trochę charakter, żebym wiedziała do jakiego domu powinnam przydzielić postać!
No i koniecznie rozwiń trochę historię o co najmniej objawienie mocy chłopca, ewentualnie możesz dodać jakieś dodatkowe informacje dla urozmaicenia historii
Nikplay_
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2020
0
#3
SubaRumaxx napisał(a): (18.10.2020 12:06)Wstrzymuję, 3 dni na poprawę 

Po pierwsze, dodaj proszę zdjęcie w formacie jpg lub png, bo go nie widać. 
Poza tym, rozwiń trochę charakter, żebym wiedziała do jakiego domu powinnam przydzielić postać!
No i koniecznie rozwiń trochę historię o co najmniej objawienie mocy chłopca, ewentualnie możesz dodać jakieś dodatkowe informacje dla urozmaicenia historii

Mam zrobić to jako nowy post czy edytować obecny?
Yudka
Yudka




Posty: 158
Tematy: 12
Sie 2019
47
Ravenclaw
#4
Nikplay_ napisał(a): (18.10.2020 19:35)
SubaRumaxx napisał(a): (18.10.2020 12:06)Wstrzymuję, 3 dni na poprawę 

Po pierwsze, dodaj proszę zdjęcie w formacie jpg lub png, bo go nie widać. 
Poza tym, rozwiń trochę charakter, żebym wiedziała do jakiego domu powinnam przydzielić postać!
No i koniecznie rozwiń trochę historię o co najmniej objawienie mocy chłopca, ewentualnie możesz dodać jakieś dodatkowe informacje dla urozmaicenia historii

Mam zrobić to jako nowy post czy edytować obecny?
Edytuj
░░░░░▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄░░░░░
░░░░█░░░░░░░░░░░░░█░░░░
░░░█░░░░░░░░░░▄▄▄░░█░░░
░░░█░░▄▄▄░░▄░░███░░█░░░
░░░▄█░▄░░░▀▀▀░░░▄░█▄░░░
░░░█░░▀█▀█▀█▀█▀█▀░░█░░░
░░░▄██▄▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄██▄░░░
░▄█░█▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀█░█▄░
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#5
Tak, chodzi o edycję. 
Generalnie widzę,, że faktycznie coś przy niej wczoraj kombinowałeś, jednak w dalszym ciągu nie poprawiłeś tego, o co poprosiłam. Zrób to proszę i napisz do mnie w wiadomości prywatnej
Nikplay_
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2020
0
#6
SubaRumaxx napisał(a): (20.10.2020 23:06)Tak, chodzi o edycję. 
Generalnie widzę,, że faktycznie coś przy niej wczoraj kombinowałeś, jednak w dalszym ciągu nie poprawiłeś tego, o co poprosiłam. Zrób to proszę i napisz do mnie w wiadomości prywatnej
Mogę zrobić to w nowym poście czy jak to się nazywa? jest to o wiele wygodniejsze w obsłudze 
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#7
Nikplay_ napisał(a): (21.10.2020 15:54)
SubaRumaxx napisał(a): (20.10.2020 23:06)Tak, chodzi o edycję. 
Generalnie widzę,, że faktycznie coś przy niej wczoraj kombinowałeś, jednak w dalszym ciągu nie poprawiłeś tego, o co poprosiłam. Zrób to proszę i napisz do mnie w wiadomości prywatnej
Mogę zrobić to w nowym poście czy jak to się nazywa? jest to o wiele wygodniejsze w obsłudze 
Edycja w żadnym stopniu nie wydaje się problematyczna. Klikasz edytuj, pełna edycja i lecisz, prosto i na temat. Raczej następnych postów nie wstawiamy, bo się po prostu syf robi
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#8
Dobra, no i to mogę akceptować 

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Po wejściu na serwer koniecznie zgłoś się po rangę:
/helpop Zaakceptowano moją kartę [link] 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.