Witaj!

Karta postaci Shiwa Hotter - Uczeń Klasa 1
Shiwa_Brown
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Shiwa Hotter

[Obrazek: girl-dre]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Public Alley 7

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
Jestem bardzo mądrą osobą, ale mam problemy ze sobą, bo nie panuję nad złością. Kiedyś w wieku 8 lat zabiłem jednorożca, bo zdenerwował mnie swoim blaskiem. Na szczęście obok był mój tata, i wypił całą krew, więc nikt się nie zorientował.

HISTORIA POSTACI:
Moi rodzice byli mugolami, ale hodowali w ogródku jednorożca (myśleli że to zwykły koń), mój tata niestety wypił jego krew i stał się nieśmiertelny, ale za straszną cenę. Teraz jest w szpitalu psychiatrycznym. Mama za to zmarła jak miałem 10 lat, bo gdy obierała ziemniaki, okazało się, że jeden z ziemniaków był gnomem, i wystraszony po zobaczeniu noża, wydrapał mojej mamie oczy. Dowiedziałem się o byciu czarodziejem, w momencie, gdy ogromny mężczyzna wtargnął do mojego domu i powiedział, że nie zakwalifikowałem się do Beauxbatons, bo jestem zbyt męski. Powiedział, że mam się udać do Hogwartu, bo tam szkolą takich męskich mężczyzn jak ja. No więc piszę z prośbą o zakwalifikowanie mnie.
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#2
Wstrzymuję.
1. Obrazek przedstawiający wygląd postaci się nie wyświetla. Wrzuć go na imgur.com i skopiuj adres obrazu, po czym wklej go tutaj.
2. Status czystości krwi jest niezgodny z historią postaci. W przypadku, gdy obaj rodzice są mugolami musi wynosić on 0%.
3. Rozpisz nieco charakter usuwając z niego fragment o zabijaniu jednorożca (to nierealne), bo na chwilę obecną nie jestem w stanie przydzielić cię do żadnego z domów.
4. Historyjka z jednorożcem w ogrodzie oraz picem jego krwi całkowicie do usunięcia - są to bardzo rzadko spotykanie magiczne stworzenia, dlatego przeciętny czarodziej nie ma możliwości hodowania go w ogródku.
Ponadto gnom wydrapujący dorosłej kobiecie oczy jest czymś nierealnym, ponieważ są to stworzenia raczej nie sprawiające zagrożenia - do zmiany.
Ponadto nie ma możliwości nie zakwalifikowania się do szkoły magii z takich zbyt duża męskość. Szkoła sama wysyła list do ucznia, który ukończył 11 rok życia. Jako że postać nie zamieszkuje Francji, a Wielką Brytanię nie było możliwości, żeby Beuxbatons wysłała list - fragment do usunięcia, tak samo jak ostatnie zdanie. Nie aplikuje się do Hogwartu, a oczekuje listu.
3 dni na poprawę.
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#3
Odrzucam. Czas minął.
W przypadku problemów z Kartą Postaci można śmiało pisać do mnie na Discordzie - Tenshi#7716



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.