Witaj!

Karta postaci Paul Heartfilia - Uczeń Klasa 1
JereczkuXD
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 6
Cze 2017
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Paul Heartfilia

f

STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Szpital Świętego Munga w Londynie

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
Jestem osobą ambitną, cichą, inteligentną. Uwielbiam pobierać wiedzę z zakresu jak to mówią mugole "ścislą", Preferuje książki z dosyć wyrafinowanym dialektem, powadzę samo ona dosyć mocno samotne życie, boi się ludzi. Jest on osobą cichą, o nawet dobrym stanie psychicznym. Jest przyjazny oraz na swój sposób odważny

HISTORIA POSTACI:
Dzieciństwo młodego Paul`a było dosyć zwyczajne, nie raz miewał dosyć szalone historie. Od momentu przeprowadzki do innej dzielnicy Londynu,  chłopiec zamknął się w sobie, tylko i wyłącznie siedział w książkach wraz z swoim kotem Spellman`em. Kiedy poszedł do nowej szkoły na przerwach siedział wraz z swoją ulubioną książką zatytułowaną "Mały Książę" Minął miesiąc od zmiany miejsca zamieszkania, rodzice nie zwrócili uwagi na jakieś zmiany w zachowaniu chłopca, mimo iż mieli z nim dobry kontakt, często w domu grali w karty i oglądali mecze Quidditch`a. Pewnego dnia Paul`owi spodobał się jedna z koleżanek, w momencie kiedy o niej myślał z palców zaczeły "wystrzelać" iskry jakby próba rozpalania ognia zapaliczną,  przestraszyło to chłopca, więc postanowił on poinformować o zaistniałej sytuacji rodziców. Matka dziecka ze łzami w oczach (forma wzruszenia matki) powiedzieli mu " Jesteś czarodziejem, wkrótce przyleci do ciebie sowa z listem..." Kiedy rozmowa rodziny się skończyła chłopiec podekscytowany pobiegł do swojego pokoju. Ojciec wraz z synem postanowili przygotować się, na wyjazd chłopca do Hogwartu kupili mu różdżkę, szatę oraz podręczniki wraz z zeszytami. Kiedy nadszedł ostatni dzień wakacji, Ojciec przyniósł z piwnicy latającą miotłę, była to zamiataczka, która była przekazywana od pokoleń. W końcu następnego nadszedł dzień, ten ważny dzień wyjazd do Szkoły Magii i Czarodziejstwa! Chłopiec zmobilizowany wziął prysznic i szybko obudził rodziców, aby pojechać na pero 9 i 3/4! Gdzie pociąg zabrał chłopca do Hogwartu, przed odjazdem chłopiec, rzecz jasna pożegnał się z rodzicami.
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#2
Karta postaci wstrzymana!

1. Link do wizerunku postaci nie działa. Musiał zostać źle wgrany. Najlepiej umieść ten obraz na stronie imgur.com, a potem wstaw link dopisując przy nim .png.

2. Dopisz jeszcze kilka cech do charakteru i będzie git.

Popraw kartę, edytując ten wątek.

3 dni, 3 szanse na poprawę.

(W razie problemów możesz zgłosić się do mnie w prywatnej wiadomości na forum lub discordzie (Kanaliś#4705))
Yare, yare...
JereczkuXD
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 6
Cze 2017
0
#3
Kanalik napisał(a): (20.10.2020 18:56)Karta postaci wstrzymana!

1. Link do wizerunku postaci nie działa. Musiał zostać źle wgrany. Najlepiej umieść ten obraz na stronie imgur.com, a potem wstaw link dopisując przy nim .png.

2. Dopisz jeszcze kilka cech do charakteru i będzie git.

Popraw kartę, edytując ten wątek.

3 dni, 3 szanse na poprawę.

(W razie problemów możesz zgłosić się do mnie w prywatnej wiadomości na forum lub discordzie (Kanaliś#4705))

Poprawiłem to, jak chciałeś :0
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#4
Karta zaakceptowana!

Postać trafia do...

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Po wejściu na serwer, zgłoś się po rangę pisząc "/helpop Zaakceptowano mi kartę postaci. [Link do karty]"
Yare, yare...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.