Witaj!

Karta postaci Matthew Rudmat - Uczeń Klasa 1
matrap
Azkaban




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2015

#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Matthew Rudmat

[Obrazek: d6]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Wielka brytania,Londyn,Manor RD

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Uważam się za osobę sprytną,silną,upartą,bezlitostną,mądrą,spokojną,

HISTORIA POSTACI:
Moi rodzice prowadzii sklep z zwierzętami egzotycznymi na ulicy pokątnej. Dowiedziąłem się o magi od ojca. Czarodzieje odkryłem jak z ojcem gadałem o magi a on mi dał list do hogwardu .
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#2
Karta postaci wstrzymana!

Trochę pracy trzeba będzie w nią włożyć...

1. Link do wizerunku postaci nie działa. Najpewniej został źle wklejony. Najlepiej wrzuć go na stronę imgur.com, a potem wklej, kopiując link i dodawając .png.

2. Rozpisz charakter na pełne zdania. Możesz też dodać kilka cech, szczególnie tych negatywnych, bo aktualnie widzę tam same pozytywy.

3. A historia całkowicie do zmiany i poprawy.
- List do Hogwartu nie dostaje się od ojca, a zostaje dostarczony przez sowę w 11 urodziny. (PS. Piszę się Hogwartu)
Oprócz tego jest zbyt ogólnikowa i praktycznie nic nie wiadomo o postaci. Tutaj masz wskazówki co opisać w historii, aby była ona pełna:
- Narodziny
- Sposób wychowania (Wiadomo - każda rodzina jest inna. A to właśnie wychowanie kształtuje dziecko.)
- Objawienie mocy (Nadnaturalne wydarzenie spowodowane silnymi emocjami. W przypadku Harrego było to zniknięcie szyby, o którą opierał się Dudley. Może to być zupełnie wszystko, tylko pamiętaj aby pisać to z głową.)
- Otrzymanie listu w 11 urodziny (Jak napisałem wyżej, każdy przyszły uczeń otrzymuje list od Hogwartu.)
- Zakupy na ulicy Pokątnej (Trzeba przygotować się do wyjazdu na dłuższy czas. Kupić różdżkę, sowę i innego rodzaju przedmioty potrzebne do szkoły.)
- Wyjazd z peronu 9 i 3/4 (Szczególnie pożegnanie z rodzicami - w końcu nie będzie ich widział przez długi czas.)

Popraw błędy, edytując TEN wątek.

3 dni, 3 szanse na poprawę.

(W razie problemów, zgłoś się do mnie w prywatnej wiadomości na forum lub discordzie (Kanaliś#4705))
Yare, yare...
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#3
Karta postaci odrzucona!

Minął czas na poprawę Confused
Yare, yare...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.