Witaj!

Karta postaci Zara Bright - Uczeń Klasa 1
Asz
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Zara Bright

[Obrazek: yqNf8ic]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Lodyn, Oxford Street.

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Uważam się za miłą i sympatyczną dziewczynę, chodź nie należę do najwyższej grupy intelektualnej z mojego środowiska, uważam się za osobę powyżej średniej intelektualnej grupy społecznej z która się zadaje. Przez mój charakter nigdy nie było mi się trudno dostosować do wielu grup społecznych moich rówieśników.

HISTORIA POSTACI:
Urodziłam się w Lodynie, a dokładniej w szpitalu imienia św. Tomasza. Przez całe życie mieszkałam w małym dwupiętrowym domu na ul.Oxford Street. Razem ze mną mieszkała tam moja matka, Jenny Bright w dniu przyjęcia do szkoły posiadająca 27 lat i mój ojciec Ben Bright będący w wieku 29 lat. Czas w przedszkolu i szkole podstawowej minął mi dosyć prędko, poznałam wiele miłych znajomych z którymi przez resztę się trzymałam, lecz pewnego dnia pod moje drzwi zawitał list do pewnej szkoły, lecz moi rodzice nie mieli żadnej styczności z magią, teraz została mi w głowie pewna myśl, czy aby na pewno są moimi prawdziwymi rodzicami. Prędko się tego nie dowiem.
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#2
Wstrzymuję.
1. Obrazek przedstawiający postać się nie wyświetla - wrzuć go na imgur.com, a następnie skopiuj adres obrazu i wklej tutaj.
2. Rozpisz nieco charakter postaci, bo na tą chwilę nie jestem w stanie przydzielić jej do żadnego z domów.
3 dni na poprawę.
W przypadku problemów z Kartą Postaci można śmiało pisać do mnie na Discordzie - Tenshi#7716
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#3
Odrzucam. Czas minął.
W przypadku problemów z Kartą Postaci można śmiało pisać do mnie na Discordzie - Tenshi#7716



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.