Witaj!

Karta postaci Flavia McGreen - Uczeń Klasa 1
Moniataodbts
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2020
2
#1
Heart 
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Flavia McGreen

[Obrazek: rjPEto8.jpg]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Clayton Brook w Hrabstwie Lancashire

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Uznaję że jestem miła ale nie zawsze potrafię naprawdę komuś popalić moją wredotą, umiem się także bardzo mocno postawić czy to nauczyciel czy uczeń czy zwykły dorosły, nie lubię pomagać innym bo po co to komu niech radzą sobie sami często też jestem bardzo wrażliwa na różne bodźce z zewnątrz

HISTORIA POSTACI:
Urodzona Flavia była szczęśliwym dzieckiem tańczyła i śpiewała od najmniejszego wieku czyli od około pięć lat następnie chodząc do mugolskiego przedszkola i pewnego dnia złamała niestety nogę lekarz powiedział że zrośnie się ona dopiero po dwóch miesiącach więc Flavia była smutna że tak się stanie bo nie mogła chodzić do przedszkola i bawić się z jej rówieśnikami nagle gdy pewien chłopak przyszedł i ją pacnął w łebek ta mu oddała trzy razy mocniej jej patyczkiem gdy już Flavia wyzdrowiała była ucieszona że może tańczyć! Pewnego dnia w jej jedenaste urodziny gdy bawiła się na placu zabaw zerwał się mocny wiatr ona sama uciekła do domu a tam nagle przy wietrze przyleciała do niej sowa z listem w ręce kiedy Flavia już go otworzyła zobaczyła że dostała się do Hogwartu następnie zleciała na dół i pokazała go rodzicą oni byli ucieszeni i zabrali ją na pokątną by kupić potrzebne rzeczy następnie pojechali na King Cross i pożegnali się z córką która rozpoczynała przygodę życia a ona sama wsiałda do pociągu i wyruszyła do Hogwartu

(Proszę o przydział gdyż po wakacjach chcę iść do Hogwartu)
MrFrancuz
Adwokato



Donator

Posty: 147
Tematy: 30
Cze 2015
177
Gryffindor
#2
Fajne nazwisko +1

//A sory mieliśmy nic nie pisać przed sprawdzeniem przepraszam!

Ps. 1 Flavion = 1500k i miotła Tongue
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#3
Karta zaakceptowana!

[Obrazek: GnXTpe2.png]

Po wejściu na serwer zgłoś się po rangę pisząc /helpop Moja karta została zaakceptowana [link do karty]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.