Witaj!

[Official] Launcher Hapel.pl
skmedix
ʌǝp ɹǝɥɔunɐlʞs



Head Administrator

Posty: 90
Tematy: 7
Cze 2015
419
Hufflepuff
#1
Lightbulb 
[Obrazek: EQE8xbV.png]
NOWA WERSJA UPDATERA
Jako nowy Technik i zarazem Dev, chciałbym wam przedstawić nowy serwerowy launcher.

Download:
Windows:
Pobierz | Mirror (ZIP)
Inne Systemy:
Plik JAR | (Wersja Testowa; 17.11.15)


Przeczytaj
Podczas pierwszego uruchomienia, zostaniesz poproszony/a o wybranie pliku exe/jar.
Musisz wybrać launcher którego używasz. (Np. Minecraft.exe)

Jeżeli używasz systemu Mac OS i napotkałeś jakiś problem, zgłoś go.
Upewnij się, że masz Javę 64bit'ową.

Changelog:
Medix does not exist
skmedix
ʌǝp ɹǝɥɔunɐlʞs



Head Administrator

Posty: 90
Tematy: 7
Cze 2015
419
Hufflepuff
#2
Minimalne Wymagania:
CPU: Intel Pentium D lub AMD Athlon 64 (K8) 2.6 GHz
RAM: 4GB
GPU (Zintegrowane): Intel HD Graphics lub AMD (dawniej ATI) Radeon HD Graphics z OpenGL 2.1
GPU: Nvidia GeForce 9600 GT lub AMD Radeon HD 2400 z OpenGL 3.1
HDD: 1GB wolnego miejsca
Java 8 (x64)

Zalecane Wymagania:
CPU: Intel Core i3 lub AMD Athlon II (K10) 2.8 GHz
RAM: Ponad 4GB
GPU: GeForce 2xx Series lub AMD Radeon HD 5xxx Series (Excluding Integrated Chipsets) z OpenGL 3.3
HDD: Ponad 2GB wolnego miejsca
Java 8 (x64)

---

Sterowniki:
Java 8 - > Kliknij Tutaj <

Sterowniki Graficzne:
Nidia   - Link
AMD/ATI - Link
Intel   - Link

---

FAQ:
Q: Launcher nie działa. Na loading'u etap (X/X) jest crash.
A: To nie jest wina launchera. Zadaniem launchera (jak sama nazwa wskazuje) jest uruchomienie gry. Widziałeś loading, więc launcher spełnił swoje zadanie, uruchomił grę.

Q: Wyskakuje mi crash w którym pisze "Ticking screen"
A: Zaktualizuj sterowniki graficzne i sprawdź czy masz Jave x64, oraz przypięte do niej 2GB RAM'u.
Sterowniki znajdziesz powyżej.

Q: Wyskakuje mi crash w którym pisze "OutOfMemory"
A: Najprawdopodobniej nie spełniasz wymagań. Lub nie przypisałeś RAM'u.

Q: Jak przypisać RAM?
A: W launcherze wciśnij Edit Profile, następnie zaznacz JVM Arguments i zmień -Xmx1G na ilość ramu ile chcesz przypisać. Przykład: -Xmx1G = 1GB Ramu, -Xmx2G = 2GB Ramu.

Q: Nie mogę przypisać więcej RAM'u niż 1GB.
A: Najprawdopodobniej masz Jave 32Bit'ową. Jeżeli masz system 64Bit'owy, zainstaluj Jave 8 x64. Jeżeli jednak masz system 32Bit'owy. Pomyśl o instalacji 64bit'owego systemu lub o upgrade'dzie komputera.

Q: Dlaczego wymagana jest Java x64, a nie x86?
A: Ponieważ nie można do niej przypisać więcej niż 1GB Ramu.

Q: Mam Jave x86, jak zmienić ją na Jave x64?
A: Wejdź w "Panel Sterowania" -> (Opcjonalne) Zmień "Widok według" na Małe Ikony -> A następnie w "Programy i Funkcje". Teraz znajdź i usuń wszystkie programy z nazwą "Java". Teraz możesz pobrać i zainstalować Javę z linku poniżej.

Q: Gdzie mogę pobrać Jave x64?
A: TUTAJ

Q: Nie mogę zainstalować Javy x64 ponieważ mój system jest x86/mam tylko >2gb ram.
A: Możesz spróbować w launcherze dać Edit Profile, JVM Arguments i podmienić całą linię na poniższą, jednak nie daje to gwarancji że gra będzie działać:
Kod:
-Xmx1024m -Xms1024m -Xmn256m -XX:+UseParNewGC -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+DisableExplicitGC -XX:+AggressiveOpts -XX:+UseFastAccessorMethods -Dfml.ignoreInvalidMinecraftCertificates=true
skmedix
ʌǝp ɹǝɥɔunɐlʞs



Head Administrator

Posty: 90
Tematy: 7
Cze 2015
419
Hufflepuff
#3
Aktualizacja wymagana.
Link do pobrania pierwszym poście.

Przeczytaj
Podczas pierwszego uruchomienia, zostaniesz poproszony/a o wybranie pliku exe/jar.
Musisz wybrać launcher którego używasz. (Np. Minecraft.exe, SKlauncher.exe, etc)

10.10.2015; 11:25
Poprawiono installer, teraz nie wymaga praw administratora przy każdym uruchomieniu. (Jeżeli już wcześniej zaktualizowałeś launcher, musisz go pobrać jeszcze raz)



FAQ:
Q: Źle wybrałem launcher, i uruchamia się nie ten plik co powinien.
A: Wejdź w %appdata%/.minecraft, usuń plik pathfile. Teraz zostaniesz ponownie zapytany od wybranie launchera.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.