Witaj!

Oceń Film
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#81
Nie obejrzałem filmu, ale oglądnąłem trailer i o czym jest film a jedyne co mogę powiedzieć  to to, że jest nudny jak flaki z olejem w ogole mi sie nie podoba,nawet z trudem oglądałem do końca ten trailer słabe 4/10.


Mr.Nobody

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Smolax
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 2
Paż 2015
5
Hufflepuff
#82
Postanowiłem że zajrzę na ten wątek. Zobaczyłem tytuł Mr. Nobody i poszedłem oglądać. Powiem tak film jest super. Na początku nie mogłem niczego ogarnąć, ale końcówka filmu wszystko wyjaśniła. Polecam zobaczyć.

8/10

Następny film do oceny: Moje wakacje z rudym
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#83
Hmm.. takie wakacje razem z dziadzkiem i pieskiem, to marzenie prawie każdego dziecka, oczywiście film na takie niedzielne noce wolne od szkoły ew. pracy. Wiele scen od których śmiałem się bite 3 minuty, Oczywiście polecam film do obejrzenia, i zrelaksowania się przed kompem.

9/10

Kolejny 300 
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#84
Nie przepadam za takimi filmami, ale jest całkiem ciekawy i zanim coś ocenię to obejrzę, więc i ten udało mi się looknąć. No ale tak jak pisałam - nie przepadam za takimi klimatami. + za Lene Headey w obsadzie!

7/10

Mroczne Cienie
ZeroPiwnicy
Azkaban




Posty: 26
Tematy: 2
Wrz 2017

#85
Nigdy nie udało mi się zobaczyć filmu, a więc mogę go ocenić tylko patrząc na trailer. Sam nie mam jakiegokolwiek ulubionego gatunku ale właśnie ten nie jest u mnie często wybierany, a mimo to atrakcyjna obsada i jego dość dobrze zrobiony, interesujący trailer kusi. Niestety spotkałem się również z negatywną opinią na temat filmu i na podstawie tego wszystkiego łatwo można wywnioskować, że trailer może być lepszy niż sam film (Jak to bywa w wielu przypadkach). Mimo wszystko film na pewno będzie ciekawym wyborem na przydługie piątkowe/sobotnie wieczory które możemy umilić sobie ciekawym seansem z całą rodziną przy ekranie, żeby po prostu razem się pośmiać. 6/10



The Wolf of Wall Street/Wilk z Wall Street (2013)
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#86
Mocne 8/10


Memento
Krótki opis: Leonard  poszukuje przestępcy, który zgwałcił i zamordował jego żonę. On sam w trakcie napadu doznał obrażeń, w wyniku których cierpi na rzadki, ale podobno prawdziwy, stan umysłu (pewnego rodzaju amnezję). Pamięta wszystko, co wydarzyło się do momentu morderstwa żony, ale nie jest w stanie zrelacjonować wydarzeń sprzed 15 minut. Aby posuwać się naprzód w swoim śledztwie, Leonard robi notatki na wykonywanych zdjęciach osób i przedmiotów, a co ważniejsze fakty tatuuje sobie na całym ciele.

Sam od siebie moge powiedzieć, że film jest zrobiony w ciekawy sposób bo większość akcji jest nagrane tak jakby od tyłu co sprawia wrażenie, że Leonard próbuje sobie przypomnieć co się wydarzyło.

[Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=ploSYVE0uao]

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
EvEnT
Czarodziej




Posty: 151
Tematy: 22
Gru 2014
50
#87
Ciekawy film dosyć, ale trochę czegoś mu brakuje więc 8/10

Event horizon (Horyzont zdarzeń)
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#88
Wydaje mi się, że kiedyś to oglądałem, ale chyba obejrze to ponownie. Mimo tego, że film ma już ponad 20 lat, wydaje się interesujący. Też dam 8/10

Donnie Darko

Daje długi opis, bo sam film jest ciężki do zrozumienia, jest na necie wiele prób interpretacji filmu, ale żadna nie jest pewna, sam reżyser dał wolną rękę do interpretacji tego filmu.

Opis:
Tytułowy bohater, Donnie,jest nastolatkiem, uważanym za niezrównoważonego psychicznie. Pewnej nocy ujrzał dziwną postać: człowieka-królika, który wywabił go z domu, przez co uratował chłopakowi życie. Podczas kolejnych "wizyt" królik wyjawia mu, że jest przybyszem z przyszłości i pragnie zapobiec pewnym zdarzeniom. W tym celu Donnie zostaje zobligowany do wykonania różnych przedziwnych, destrukcyjnych dla otoczenia zadań. Wraz z rozwojem akcji okazuje się jednak, że nakazy przybysza nie były bezpodstawne... Film porusza temat podróży w czasie, możliwości jego odwrócenia i zmiany wydarzeń oraz tajemnicy, jaką jest nasz umysł.

Przez pryzmat życia i problemów tytułowego bohatera film ukazuje motyw podróży w czasie oraz ogromny wpływ, jaki na nasze życie mają błahe, z pozoru nieważne zdarzenia. Postać Donnie'ego jest barwna, wielowymiarowa i nie może być odebrana przez widza jednoznacznie. Dzięki zdobytej wiedzy oraz ogromnej determinacji na końcu filmu decyduje się na wielkie poświęcenie w imię dobra innych. Koniec świata w rozumieniu Franka oznaczał koniec życia Donniego. Ostatnia scena ze świetnym 'Mad World" Gary'ego Julesa na długo zapada w pamięć i skłania do refleksji nad sensem życia. Naturalne oświetlenie i charakterystyczne ujęcie scen wpływa na realizm obrazu.

[Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=ZZyBaFYFySk]

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.