Witaj!

[Feministka] Cukier/Wiedźma/Minerwa/Tixxia
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#19
Ulubiona mango i animu? ,,Kaichou wa maid sama''- anime i manga <3 ,,Mirai Nikki''- anime
Czym się interesujesz? Chodzi mi o mniej znane zainteresowania. Quilling (szukajcie w google) i rysowanie 

Jakich gatunków muzycznych słuchasz? Najwięcej to rock, metal, hard rock. Ale ogółem słucham to co wpadnie w ucho

Dlaczego tak bardzo lubisz koty? Mam to we krwi. Każdy w mojej rodzinie je ubóstwia stąd też od urodzenia otaczała mnie gromadka kotów Big Grin

Ulubiona książka? ,,Jutro, kiedy zaczęła się wojna''

Tworzysz cokolwiek? Jeśli rysowanie, i quilling się zalicza to tak. No i kiedyś pomagałam w tworzeniu audiobook'ów (podkładałam głos)

Kim chcesz być? Weterynarz ew. coś z policją/strażą graniczną 

Za jaką osobę się uważasz? Przeciętną w każdym calu. 

Jak wyobrażasz sobie siebie za 10 lat? Pani weterynarz z własną stadniną, domem pełnym kotów i rodziną u boku <3

Co zrobiłabyś, gdyby banda rozbrykanych, tęczowych jednorożców śpiewających "Bogurodzice" o ogonach z małych królików, ujeżdzanych przez goryle w urodzinowych czapeczkach w trakcie lekcji chemii wybiła okno i zaczęła oblewać was sosem chili? Dołączyłabym do nich XD

Zagrasz kiedyś w końcu w LoL'a? Jak mi naprawisz XD

Ubóstwiasz Neko? Ubóstwiam <3
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]




Wiadomości w tym wątku
RE: [Feministka] No i czas na Cukierka - przez Wiedźma - 08.09.2015 17:14
RE: [Feministka] No i czas na Cukierka - przez Silexan - 10.07.2016 21:35
RE: [Feministka] No i czas na Cukierka - przez Silexan - 10.07.2016 21:38
RE: [Feministka] No i czas na Cukierka - przez Silexan - 10.07.2016 21:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.