Witaj!

[Książka] Nieznani
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#1
Mimo, że dawno mnie tu nie było, chciałbym pochwalić się moim nowym pomysłem, a mianowicie książką którą zacząłem niedawno pisać, tytuł to oczywiście "Nieznani". O czym jest? Zachęcam do przeczytania prologu po więcej informacji (link będzie niżej).  Od siebie mogę powiedzieć tyle, że jest to zdecydowanie sci-fi, opowiada o życiu grupy zawodników, zawodników Czarnych Igrzysk. To moja pierwsza taka forma twórczości, więc proszę bardzo, możecie pisać tu swoje opinie, ale zachowując kulturę. Nie wzorowałem się na żadnym innym dziele literackim, od razu mówię. W głowie mam jeszcze jedną książke, więc jak komuś nie spodoba się klimat sci-fiction to będzie musiał zaczekać na kolejną "e-książke". 


Zapraszam do czytania.
Geralt
Azkaban




Posty: 88
Tematy: 11
Sty 2015
Slytherin

#2
Mi się podoba już prolog. Nadaje klimatu itp. Jedną z zalet jest to, że się ją szybko czyta i tak naprawdę prolog przeczytałem mniej niż w sekundę. Po prostu tak pisze Avian i mi się to podoba, bo jak nie mam czasu, to i tak wiem, że sobie mogę to poczytać. Smile Pozdrawiam, może kiedyś to będzie lektura w szkole Big Grin
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#3
Prolog wydaje się bardzo ciekawy, czekam na chapter 1.

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#4
Dzięki za opinie, dzisiaj lub jutro dodam rozdział pierwszy. Smile
Anjali
Czarodziej




Posty: 232
Tematy: 5
Maj 2015
14
Gryffindor
#5
Szczerze..... mi się podoba.Sama pisze książke hah ksiązki miałam na myśli uwielbiam takie klimaty fantasy i wgl i te mutanty pisze podobną ale moja ma tytuł stopień 5 i czekam na ciąg dalszy
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#6
Ty avianie niehumanie nie rób tylu błędów.

"Czarne Igrzyska" - nazywanie czegokolwiek w taki sposób to strzał w stopę. Stań przed lustrem i powiedz sam do siebie "Jestem graczem. Graczem Czarnych Igrzysk."

Tak poza tym wydaje się całkiem git.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.