Witaj!

Samara Wright
Zgagusia
(:Czerwona Panda:)




Posty: 98
Tematy: 20
Sie 2015
Gryffindor

#1
Bug 

    [Obrazek: BbXdUuf.png]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[Obrazek: tumblr_o19gfsSemy1t27ahco2_500.gif]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Urodzona - 8 kwietnia 2037,
 w Szpitalu Św. Munga w Londynie, jako Brytyjka i czysto-krwista czarownica.
 Miejsce w którym mieszka znajduje się w przyprawiającej o ciarki na plecach wiosce - Spinner's End.
 Co do samego jej wykształcenia, jest na poziomie podstawowym, lecz sama poszerzała swoje umiejętności w temacie Stworzeń Magicznych. Ukończyła szkołę Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie pomimo przeszkód, ze strony prawa. Jest na posadzie Gajowej w Hogwarcie i Dyrektora w Rezerwacie Smoków w Walii, a także prowadzi Firmę Budowlaną S. Wright oraz jest Dyrektorem Departamentu Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami.

[Obrazek: 0BHNzDU.png]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[Obrazek: 905300fabf9cf3da4f5a400a03cd93a9.gif]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 Jej sylwetka za czasów dzieciństwa była bardzo drobna, a sama dziewczynka była dość niska. Jednak wystarczyło parę lat i parę nocy spędzonych w barze z rodziną, by nieco przybrała na wadze. Teraz ma dość zgrabną figurę, która idealnie komponuje się z jej ponad przeciętnym wzrostem. Od jakiegoś czasu również regularnie trenuje, co również wpływa na to jak wygląda. Ma dość kwadratowe kości policzkowe, jak i gładką twarz, na której widnieją mało zauważalne piegi. Samara ma niezwykle jasną i bladą cerę, która bardzo dobrze zgrywa się z jej włosami. Jej urocze i błyszczące oczy są w niebieskim odcieniu i w pewnym stopniu nieco podchodzą pod zielony kolor. Jeśli chodzi o włosy, to wyglądają na pewno inaczej niż u innych ludzi, nie licząc jej brata. Są wyjątkowe, ponieważ są w dwóch odcieniach, a dokładnie brązowego i białego. Teraz nieco bardziej wybielały, ale dalej pozostały ślady brązowego koloru i jak widać to już się nie zmieni. Przez to, że Samara niezwykle dba o nie, są one zawsze zadbane, bardzo gęste i miękkie w dotyku. Dziwnie się czuje gdy ktoś je dotyka, przez co zwykle nie dopuszcza do tego. Nielicznym osobą jednak na to pozwala. Jej miękkie, malinowe  usta są dość drobne i wyglądają na nieco dziecinne. Tak samo jej dłonie. Małe, drobne i niezwykle zręczne, co nieraz udowodniła. Potrafi z nich zrobić na prawdę dobry użytek, wbrew temu co inni myślą.  Przez ostatnie dni spędzone jedynie między ścianami rodzinnego domu, przywykła do luźnego chodzenia. A mianowicie swobodnie opuszczone włosy na ramionach oraz wygodne stroje, zwykle jakieś koszule i krótsze spodenki. Pomimo powrotu do starego stylu, jest coś co zachowała, a mianowicie - "rękawiczki", bez których się nie rusza, a jeśli akurat nie ma ich na dłoniach, to na pewno są gdzieś przy niej.

[Obrazek: 0BHNzDU.png]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[Obrazek: tumblr_inline_nto34se7qY1qlt39u_250.gif]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Samara to już w pełni pewna siebie kobieta. Stara się wymazać z pamięci wspomnienia za czasów szkolnych. Co za tym idzie, wszystkie miłostki, upadki i stracone przyjaźnie. Żyje tym co dzieje się tu i teraz. Swoje dzieciństwo spędziła z trójką braci i ojcem, więc teraz zdecydowanie łatwiej jest jej nawiązywać przyjaźnie z facetami, a tej samej płci co ona,  po prostu nie ufa. Jest tajemnicą sama dla siebie, więc zwykle ich nie rozumie i po prostu nie chce rozumieć. Od pewnego czasu jej charakter nieco stwardniał. Do uczuć ma negatywne podejście, wie że przez nie można nabawić się tylko kłopotów lub po prostu łez, więc stara się je z siebie wypierać, jak najlepiej potrafi. Do życia podchodzi z dystansem, a to co niektórych smuci, ją po prostu bawi. Mimo takiego podejścia, są jeszcze osoby, przy których pozostała taka sama jak kiedyś. Troszczy się o nich, kocha i nigdy się nie wypiera. Jednak ich grono jest na prawdę ograniczone. Swoje serce oddała już jednej osobie i nie ma zamiaru dzielić go pomiędzy innych bardziej niż to konieczne. Co pewnego czasu swoje problemy musiała rozwiązywać sama i radziła sobie. Przystosowała się już do tego, że życie nie jest w stosunku do niej fair. Obecna liczba jej przyjaciół także jest ograniczona do minimum, nie przez brak kontaktu z ludźmi, a po prostu przez nią samą. Nie chce powierzać swojego zaufania komuś, kto na to nie zasługuje.
Kilka opinii o jej osobie:Tu

[Obrazek: 0BHNzDU.png]
Tak na prawdę..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[Obrazek: wjhrrwD.gif]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 Gdybym miała zaczynać moją historię od początku.. Hm..
**chwila ciszy..** Dobra, zaczynam.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[Obrazek: FJpq4AK.gif]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Wielu przyjaciół zna mnie jako..  Samara.. Jednak część osób poznała mnie pod innym imieniem (, które jest niestety tak tajne, że nigdy nie ujrzy światła dziennego, ani tego pochodzącego ze światła świecy.. Ani różdżki!). Nie przyszłam na ten świat bez powodu.. Wiem, że przeznaczone jest mi dokonać czegoś wielkiego, jak i zapewne umrzeć w męczarniach. Czego dokonam spytacie? Właściwie.. Sama się nad tym zastanawiam od baaaardzo długiego czasu. Jednak biorąc pod uwagę to ile "przykrych" rzeczy mnie spotkało.. To ALBO kiedyś dokonam czegoś wielkiego.. ALBO jestem jednym z większych życiowych przegrywów. Na pewno jedno z dwóch.. Wiele razy słyszałam, że kiedyś się do czegoś przyczynie, dokonam wielkiego odkrycia, zostanę zapamiętana! (pomijam fakt, że większość tych zdań sama sobie wmawiałam przez.. Od zawsze.) Ale tak.. Wierzę w to.. W sumie nie wiem w co, ale w coś wierzyć trzeba.
No to ten.. Mam (rozbitą)rodzinę, (fałszywych)przyjaciół, kota(który mnie chyba nie lubi), dom(który nie należy do mnie, a ojciec przepisał go chyba, któremuś z moich młodszych braci). Przez jakiś czas byłam ślepa.. Zawiesili mnie w szkole.. Wsadzili do celi.. Chłopak po 3 latach ze mną zerwał.. Brat mi złamał serce.. Ojciec wyjechał i zapijał smutki na drugim końcu świata, zostawiając mnie z braćmi samych w domu.. Mama sobie umarła, też nas zostawiając.. Jakieś krwiopijce zrobili sobie ze mnie drinka.. dwa razy.. A wilkołak z mojego ramienia urządził sobie drapak dla kota. Hmm.. byłam obserwowana przez jakiegoś.. nawet nie wiem kogo, przez 24 godziny na dobę przez ponad miesiąc.. Kuzyni mnie zdradzili.. Umarł jeden z moich najbliższych przyjaciół.. Widziałam pozbawione życia ciało własnego brata, nie mogąc nic zrobić.. Ostatecznie utknęłam na wózku.. Nie wychodzę z domu, a moim kompanem na co dzień jest domowy skrzat.. Do tego najbliższa mi osoba stała się tym, czego od zawsze nienawidziła..
[Obrazek: 0BHNzDU.png]
*pociągnęła nosem, aż w końcu uniosła głowę, a na jej twarz wrócił typowy dla niej uśmiech* Dobra.. Było śmiesznie, zabawnie(lub nie).. Trochę sobie ponarzekałam, ułożyłam, a teraz na poważnie.. Nazywam się Samara Wright i jestem dumna z tego kim jestem. Czyli kim? Przeciętną dziewczyną. Od co. Nie ma we mnie nic bardziej szczególnego, czego nie dało by się wytypować w innych osobach. Streszczając moją historię aż do teraz? Noo.. Urodziłam się.. Dorastałam i wciąż żyje własnym życiem. Jeśli kogoś bardziej obchodzi jak z roku na rok marnowałam się jak przeciętny człowiek, to proszę bardzo.. Mogę mówić dalej.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[Obrazek: tumblr_nha4rylkKZ1thf42lo1_500.gif]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


[Obrazek: 0BHNzDU.png]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[Obrazek: tumblr_nf3tfm31mH1qbngkjo1_500.gif]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Od ostatniego czasu wiele rzeczy się zmieniło w moim życiu. Można powiedzieć, że się ustatkowałam i w końcu stoję stabilnie  na ziemi. Mam dwójkę cudownych dzieci. Prace z których jestem dumna i rodzinę, która tylko się powiększa. Nie jest idealnie, ale też nie jest źle. Przeszłość to przeszłość i nie będę do niej wracać, ani się rozdrabniać. Idę przed Siebie, patrze co dalej i wiem czego chcę, a co porzuciłam w niepamięć.

Powiem tyle.. Dzieje się sporo, a będzie dziać jeszcze więcej. Jednak wszystko już wolę zachować dla siebie, jeśli będzie ktoś ciekawy, to wystarczy grzecznie zapytać.
[Obrazek: 0BHNzDU.png]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[Obrazek: tumblr_nbwjeiFHdY1ttv3q4o2_250.gif]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Maurice Wright [Eciru] i Lena Wright [Renegade]
Kochane dzieci, które stały się dla mnie najważniejsi. Byli niespodzianką, jednak bardzo udaną. Staram się by byli bezpieczni i chociaż nie zawsze mi to wychodzi to jestem z nimi. Wychowywałam ich sama, ale raczej nie odbiło się to dla nich źle. Wiem, że teraz wiele przeżywają i jest to trudne, ale w przyszłości będą się z tego śmiały, a przynajmniej mam taką nadzieje. Kocham ich z całego serca..

Patrick Wright [MrSyncroPL]
Tatuś.. O Tobie mówiłam wcześniej :*

♰Villow Wright [Sasi18]
Kobieta, która dawno przed jej śmiercią była dla mnie stracona. Jeśli ktoś opuszcza swoje dzieci bez wcześniejszego wyjaśnienia i usprawiedliwienia nie powinien zasługiwać na mój szacunek.

Tinnia Johansen-Wright [zappersugar]
Ja mam nadzieje, że wystarczająco zadowalasz mojego tatusia.. Wlej w niego trochę życia, niech w końcu zacznie się pokazywać, bo póki co, to pustelnik z niego.

Matthew Wright [C4mp3r]
Gdybym tylko miała taką możliwość bracie.. wskrzesiłabym Cię bez względu na cenę. Zawsze Cie kochałam i będę kochać... Byłeś mi i jesteś najbliższą osobą, której na prawdę mi brakuje. Chciałabym Ci opowiedzieć o wszystkim co się działo odkąd Cię zabrakło. Chciałabym objąć Cię, by do siebie przytulić. Wraz z Twoją śmiercią coś się we mnie wypaliło i już nie potrafi zapłonąć. Brakuje mi Cię bracie... Tęsknie.. 

Trevor Wright [Rocky]
Jesteś mi najbliższą rodziną i tu mówię poważnie. Choć pewnie się już o tym przekonałeś, znasz moje sekrety o których inni nawet nie mają pojęcia. 

Reginald Wright [C4mp3r]
Kolejny brat. Kolejna niespodzianka ze strony naszego ojca. Kolejna osoba do kochania. Nie jest mi może za bliski, co nie zmienia faktu, że łączą nas więzy krwi i pomogę mu jeśli będzie tego potrzebował. Sama się dziwie że tak szybko wyrósł z pieluch. Co nie zmienia faktu, że dalej pozostało mu to niemowlacze gaworzenie i narzekanie na wszystko co się rusza.

Darren Wright [Rak]
Znajdź w końcu jakąś dziewczynę! Zaszalej! Ponieś się! Bo na razie się wydajesz jakby Ci ktoś patyk wsadził nie powiem gdzie i następnym razem.. ZAKRYWAJ OCZY.

Chuck Wright [Pingo]
Bracie.. zawsze staram się być dla Ciebie rodziną i choć starasz się w pewnym sensie trzymać na dystans, to nie zmieni faktu iż jesteśmy z tej samej krwi. Pomimo tego co robiłeś, co zrobisz i co będziesz robił.. Nie zmienię o Tobie swojego zdania. W pewnych kwestiach rzeczywiście masz rację, ale również często się mylisz.. Pamiętaj, że też jesteś człowiekiem, że również masz swoje potrzeby jak każdy inny.

Marcellus Wright [Azbest]
Jeszcze Cie za dobrze nie znam, ale mam nadzieje, że Twoja obecność nieco zmiękczy Chucka i stanie się bardziej rodzinny. Mnie to się nie udało, więc pokładam nadzieje w Tobie, młody.

Acaelus Wright [Acaelus]
Wyrośnij na rosłego mężczyznę jak Twój ojciec i tak po za tym. Witaj w rodzinie, oby Ci się spodobało i byś nie porzucał naszego nazwiska jak to niektórzy zdrajcy zrobili.

♰Ray Magnus Malte [Rayven]
Średnio Cię pamiętam, ale z pewnością byłeś dobrym człowiekiem.

David Wright [Archer223]
Niby mieszkamy w jednym domu, a nie czuję byś tam był. Wyszedłbyś w końcu z pokoju! Chociaż do kuchni...

Michael Wright [PLMrMisiek26]
Według moich obliczeń miałeś już.. 3 żony?? A dopiero czwórka dzieci.. Postaraj się bardziej! To samo tyczy się pracy! To że masz jeszcze inną poza rezerwatem nie znaczy, że masz go zaniedbywać!

Oliver Wright [Oliver]
No ty wyrosłeś na dobrego faceta. Brawo ci za to i liczę na małe bachorki z Twojej strony i chce poznać w końcu twoją dziewczynę! O ile jeszcze ją masz.

Paul Wright [Paul]
Cieszę się, że jako jeden ze starszych w naszej rodzinie, postanowiłeś wrócić i trochę się zająć rodziną, innym przychodzi to z wielkim trudem, albo zwyczajnie nas porzucają. Na prawdę jestem Ci wdzięczna, że o nas pamiętasz.




[Obrazek: 0BHNzDU.png]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[Obrazek: original.gif]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
+ Carrick Procter +
Kolejny, który posiada nazwisko tej zacnej rodzinki. Na początku uważałam go za nudziarza.. Teraz to już nie wiem co mam powiedzieć. Lepiej czasem nie mówić niektórych słów na głos i tutaj tak też postąpię. Oczywiście dla mnie jest to bardzo pozytywny człowiek i jako jeden z już nielicznych zachowuje się tak, jak prawdziwy mężczyzna z krwi i kości. Coś między nami zaszło i zaowocowało. Z jednej strony jestem Ci wdzięczna, a z drugiej mam jakąś ciągłą niechęć do ponownego tak dogłębnego zbliżenia. Staram się patrzeć na Ciebie inaczej ze względu na Dzieci, ale mi tego nie ułatwiasz. Zobaczymy co przyniesie jutro.

+ Christopher Stronghold +
Rest in Peace. Nic więcej, bo nie zrobiłeś niczego bym Cie dobrze zapamiętała.
+ Edward Dragovich +
Ty wziąłbyś się w końcu ogarnął.. Zmasakrowałeś mi kurna brata.. Jak tak masz się zachowywać będąc świadomy to nie wiem czy chcę się nawet do Ciebie zbliżać.

+ Ryan Holmes +
Ryan? Cieszę się, że wybaczyłeś mi tą sytuację w teatrze. Byłeś moim jednym z najbliższych przyjaciół i choć było to dawno dalej nie zmieniłam o Tobie zdania. Szkoda tylko, że tak rzadko się widujemy. Wierzę, że moglibyśmy się tak dogadywać jak kiedyś, oczywiście nie aż tak dogłębnie.

+ ♰Artemis Jackman +
Byłeś dobrym przyjacielem za życia jak i po śmierci. Jeśli kiedyś umrę to napijemy się razem. .

+ Skye Wright +
Byłaś wzorem.. Potem straciłam dobre zdanie o Tobie, a teraz... Niby wydoroślałaś.. Niby jesteś rodziną, ale jednak nie, bo się jej wypierasz. Nie wiem co myśleć szczerze mówiąc. Oby osoby wokół Ciebie jakoś Cie ukierunkowały na "Dobrą Stronę" i pomogły Ci poukładać niektóre fakty w Twojej głowie..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[Obrazek: tumblr_inline_ovirzlZ4Ux1r3it0c_500.gif]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[Obrazek: 0BHNzDU.png]
Kilka Ciekawostek
⋙ była na Międzynarodowych Mistrzostwach w Quidditchu.
Grała w Drużynie Quidditcha na pozycji pałkarza, a potem ścigającego,
⋙ miała zakaz wstępu do Hogwartu na cały rok, w ramach wyroku,
⋙ Nauczyła się stać na rekach.
⋙ Potrafi stać na miotle będącej w trakcie lotu,
⋙ Dostała wyróżnienie za najlepszego pałkarza roku.
⋙ Można powiedzieć, że brała udział w rozpoczęciu wojny między syrenami na wyspie.
⋙ Przez ponad 2 miesiące, lub nawet dłużej, została pozbawiona wzroku. Przez co opanowała swoje zmysły bardziej od innych.
⋙ Radzi sobie z orientacją w terenie, nawet kiedy ma całkowicie zasłonięte oczy,
⋙ bez problemu rozróżnia głos osoby, nawet jeśli jej nie widzi,
jej nadgarstek wciąż odwiązany jest czerwonym materiałem, który wcześniej służył jej za opaskę na oczach,
⋙ przez pewien okres czasu, była pozbawiona wolności, przebywała wtedy w celi w Ministerstwie.
⋙ Ma parę stałych blizn na ciele.
⋙ Jej patronusem jest Czerwona Panda
Jedna z jej różdżek:
drewno: Kasztan,
rdzeń :
włókno ze smoczego serca,
11 i 1/2c, sztywna. 
Na jednej z jej dłoni umiejscowiona jest konstrukcja przypominająca bransoletę w kształcie smoka, jest jednak trudna do wykrycia,
Posiada medalion, który rzadko nosi ze sobą.
Ma tytuł Dyrektora w trzech placówkach.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[Obrazek: 0BHNzDU.png]
»Nauka«
[Klasa 1OOC]
[Klasa 2OOC]

[Klasa 3OOC]

Starożytne Runy - Nędzny
Zielarstwo - Powyżej Oczekiwań
Astronomia - Wybitny
Smokologia - Wybitny
Eliksiry - Powyżej Oczekiwań
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[Obrazek: oga3wFx.gif]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[Obrazek: 0BHNzDU.png]
sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
387
Hufflepuff
#2
Cool karta - Zapraszam i polecam Dumny Sabuto Sabutowicz Smile
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#3
Co ta siostrzyczka taka zazdrosna?
KP bardzo ładna Heart
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#4
Miło się czyta, schludna karta postaci, pięknie.
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
Zgagusia
(:Czerwona Panda:)




Posty: 98
Tematy: 20
Sie 2015
Gryffindor

#5
~~Aktualizejszyn~~
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#6
Daje repkę pod aktualizacją bo już kiedyś dałem. A nadają się dwie
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#7
Tak szczerze. Najlepsza karta na forum Smile
Adore
Czarodziej




Posty: 48
Tematy: 2
Mar 2017
30
#8
repka za Shelley! ogólnie świetna karta, fajnie się czyta, polecam
BellaLavrence
Czarodziej




Posty: 304
Tematy: 13
Gru 2014
121
Slytherin
#9
Wspaniala karta, widać, ze ktoś się tutaj napracowal ;--)
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
89
Slytherin
#10
Piękna karta! No i oczywiście przypinam.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.