Witaj!

[Poradnik]Jak zainstalować launcher
Nex55
Czarodziej




Posty: 72
Tematy: 8
Gru 2014
60
#1
Mój poprzedni poradnik został usunięty no więc wrzucam go po raz drugi iż wciąż wiele nowych graczy ma problem z zainstalowaniem launchera.


W tym poradniku pokażę jak zainstalować launcher, który jest niezbędny żeby zagrać na serwerze.

No więc pierwsze co robimy to pobieramy plik poniżej i robimy to co na filmiku.
[Kliknij tutaj żeby pobrać plik]
[Kliknij tutaj żeby odtworzyć filmik]

Okej, mamy już czysty launcher, teraz musimy wgrać na niego paczkę, pobieramy plik poniżej i robimy to samo co na filmiku.
[Kliknij tutaj żeby pobrać plik]
[Kliknij tutaj żeby odtworzyć filmik]


Jeśli podczas uruchamiania Minecrafta pojawi się błąd taki sam jak na filmiku, musimy skopiować tekst poniżej i wkleić go tam gdzie pokazywałem w wyżej wymienionym klipie.


Kod:
-d64 -Xmx2G -Xms2G -Xmn512M
Jeżeli są jakieś pytania co do instalacji albo wyskakuje Ci jakiś błąd, możesz do mnie napisać na Prywatnej Wiadomości, lecz zanim to zrobisz, upewnij się czy twojego błędu lub pytania nie ma w FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania

Mam nadzieję, że pomogłem, jeśli tak, zostaw "Lubię to" zamiast pisać zbędne komentarze pod tym postem.
Thorin323
Czarodziej




Posty: 23
Tematy: 4
Gru 2015
13
Hufflepuff
#2
Super poradnik Smile
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#3
Nex55 napisał(a): (25.06.2016 23:48)Jeśli podczas uruchamiania Minecrafta pojawi się błąd taki sam jak na filmiku, musimy skopiować tekst poniżej i wkleić go tam gdzie pokazywałem w wyżej wymienionym klipie.
Kod:
-Xmx1024m -Xms1024m -Xmn256m -XX:+UseParNewGC -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+DisableExplicitGC -XX:+AggressiveOpts -XX:+UseFastAccessorMethods -Dfml.ignoreInvalidMinecraftCertificates=true

Poprawne wartości powinny wyglądać w ten sposób:

Kod:
-Xmx2G -Xms2G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -XX:+UseParNewGC -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+DisableExplicitGC -XX:+AggressiveOpts -XX:+UseFastAccessorMethods -Dfml.ignoreInvalidMinecraftCertificates=true -Xmn512M
xXKasiulaXx
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Gru 2016

#4
wciąż mam ten problem ;-;
Nex55
Czarodziej




Posty: 72
Tematy: 8
Gru 2014
60
#5
Launcher uległ trochę zmianie, zmieniłem w kodzie wartość do JVM Arguments, który powinien już poprawnie odpalać launchera



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.